Nebankovní hypotéky i bez registru

Zamítnuli vám hypotéku v bance? Zkuste nebankovní hypotéku! Projděte si zdejší inzerci a vybírejte vhodné nabídky nebo si můžete zadat anonymní poptávku.

Rychlá půjčka s RPSN od 0%
Bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmů.
Peníze do pár minut i o víkendu.
Žádost je zcela nezávazná.

Půjčka bez registru od VesmirnaPujcka.cz
Rychlá půjčka do 10 minut i s exekucí.
Peníze ihned i o víkendu.
Žádost je nezávazná, možnost první půjčky zdarma.

SONEBA – konsolidace, refinancování, exekuce; tel: 608 174 900
Pro potřeby refinancování, vyplacení exekucí, konsolidaci zajistíme po celé ČR bez nahlížení do registru a bez poplatku předem půjčku se zástavou nemovitosti (americká hypotéka) s výší finančních prostředků od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč. Pro všechny žadatele zajistíme prvotní posouzení žádosti bez nutnosti dojíždění, konzultace, poradenství, právní servis a odhad nemovitosti. Za tyto služby žadatelé neplatí ani v případě pozdějšího storna žádosti. Možnost ručení nemovitosti jak nekomerčních (byty v OV, rodinné domy …), tak i komerční (penziony, restaurace, výrobní haly …), nebo zajímavé stavební pozemky. Kdykoliv lze celou americkou hypotéku doplatit předem a bez inkasovaných penále. Úroková sazba je pevná beze změň po celou dobu splátek. Úvěrová smlouva za jasných a férových podmínek předložena klientům (elektronicky zaslána) předem k podrobnému prověření.
Více info k SONEBA americké hypotéce bez registru na tel. čísle 608 174 900, nebo na webu https://www.soneba.cz.

Pavel Sokola / 16.09.2022

SONEBA – Refinancování, konsolidace, vyplacení exekucí, 608 174 900
Dostali jste se do obtížné finanční situace, potřebujete urgentně vyšší finanční obnos a máte možnost ručit nemovitostí? Vyzkoušejte seriózní nebankovní produkt v podobě půjčky se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem. K potřebám refinancování, konsolidace, vyplacení exekucí z nemovitosti, k podnikatelským záměrům, nebo k rekonstrukci nemovitosti získejte finanční obnos v rozpětí 100 000 Kč až 5 000 000 Kč. Ručit lze takřka každou nemovitostí na území ČR – nemovitostmi komerčními i nekomerčními. K prvotní nezávazné žádosti není nutné dojíždění ze strany klienta. Zdarma pro všechny žadatele a po celé ČR zajistíme posouzení žádosti, návrh financování, konzultace a poradenský a právní servis včetně odhadu nemovitosti. Za tyto služby žadatelé neplatí ani v případě pozdějšího storna žádosti. Úroková sazba je garantována po celou dobu splácení. Kdykoliv lze úvěr předem splatit a bez pokut. Úvěrová smlouva za jasných a férových podmínek předložena žadateli předem k podrobnému prozkoumání.
Více info k SONEBA půjčce se zástavou nemovitosti na www.soneba.cz nebo na tel. 608 174 900.

Pavel Sokola / 27.08.2022

SONEBA úvěry pro živnostníky a firmy, tel: 608 174 900
Se zástavou nemovitosti zajistíme po celé ČR pro všechny živnostníky a firmy vyšší finanční obnos od 100 000,- až do několika miliónů Kč. Pro účely podnikání, vyplacení exekucí, konsolidaci, rekonstrukci nemovitosti apod. rychlá a levná americká hypotéka bez registru a poplatku předem. Ručení nemovitostmi komerčními i nekomerčními. Online nezávazné posouzení žádosti zdarma bez dojíždění. Veškeré poradenství, právní servis, konzultace a nacenění nemovitosti zajistíme po celé ČR zdarma. Úroková sazba pevná a garantovaná po celou dobu splátkového kalendáře. Předčasné splacení americké hypotéky je možné bez sankcí. Úvěrová smlouva zaslána žadatelům elektronicky předem k podrobnému prověření.
Více info k úvěru pro živnostníky a firmy SONEBA na tel. čísle 608 174 900, nebo na webu https://www.soneba.cz.

Pavel Sokola / 10.05.2022

SONEBA – vyplacení exekuce nemovitosti, tel: 608 174 900
Pro všechny, co potřebují urgentně řešit svojí tíživou finanční situaci, zajistíme oproti zástavě nemovitosti bez registru a poplatku předem vyšší finanční obnos vhodný k vyplacení exekucí z nemovitosti. Tato tzv. americká hypotéka je poskytována po celém území ČR a ručit ní lze nemovitostmi jak komerčními, tak i nekomerčními. K prvotní nezávazné žádosti není nutná návštěva ze strany žadatele. Zdarma pro všechny klienty zajistíme posouzení žádosti poradenský a právní servis, konzultace a odhad nemovitosti. Staneme se prostředníky mezi Vámi a Vašimi věřiteli a co nejrychleji a nejlevněji vyplatíme všechny závazky na nemovitosti a případné zbylé finance budou převedeny na Váš bankovní účet. Úroková sazba pevná a neměnná po celou dobu splácení. Úvěr lze kdykoliv splatit bez sankcí. Úvěrová smlouva za férových podmínek předložena žadatelům předem k podrobnému prozkoumání.
Více info americké hypotéce bez registru SONEBA na tel. čísle 608 174 900, nebo na webu https://www.soneba.cz.

Pavel Sokola / 19.04.2022

Konec placení drahých pronájmů!

Pořiďte si vlastní byt i se záznamem v bankovním registru!

Máte pronajatý byt či dům? Majiteli nemovitosti platíte každý měsíc nemalé nájemné, a přitom víte, že nemovitost nebude nikdy vaše? Toužíte po vlastním bydlení?

Máme pro vás nabídku, jak můžete získat vlastní bydlení, a to i v případě, že nemůžete z jakéhokoli důvodu žádat o hypotéku v bance (např. máte negativní záznam v bankovním registru, nemůžete doložit bezdlužnost apod.)
Doba splatnosti až 20 let, a to bez ohledu na věk!

Absence jakýchkoli nesmyslných poplatků! Kompletní zpracování žádosti je pro všechny naše klienty zdarma, a to vč. kontroly naší advokátní kanceláří!

Více informací najdete na našich webových stránkách:

www.doubleinformation.cz/vlastni-bydleni

Dana Daňková / 23.01.2021

Nabízíme výhodné a hlavně rychlé půjčky se zástav
Nabídka insolvencního úveru pro insolventníky. Ano, i když jste nesolventní, máte možnost si pujcit. Poskytujeme vám pujcky až do 960 000 euro. Kontaktujte nás pro více informací..
mikal / 18.11.2020

Finance na nákup nemovitosti
Zajištění financí na nákup nemovitosti-i komerční. Nebankovní i bankovní sektor. Samozřejmě, žádné platby předem neplatíte. Platí pro celou ČR.
Petr Křížek / 20.02.2020

Potřebuji půjčit na koupi nemovitosti
Dobrý den, potřebuji úvěr nebo hypotéku na koupi nemovitosti. Rozmezí hypotéky 5000000Kč až 8000000Kč. Jsem OSVČ mám dvě daňové přiznání, příjem mám, nejsem v registru nemám exekuci ani insolvenci. Bohužel nemám nemovitost na ručení. Prosím o případné nabídky nebo rady.

Děkuji za odpovědi.
Michal / 5.02.2020

První půjčka 3 tisíce ZDARMA!
První půjčku dostanete s nulovým úrokem a bez poplatku.

1 000 - 45 000 Kč, rychle!
Půjčte si až 45 000 Kč na celý rok.

4000 Kč ihned na vašem účtě
Zažádejte si, peníze vám zašleme okamžitě na účet.

hledám
Dobrý den,hledáme společnost která by nám poskytla 100% nebankovní hypotéku na koupi nemovitosti.Já i manžel máme exekuce ale splácení není problém neboť platíme pronájmy a to bez problémů.
Gita / 8.10.2018

SONEBA – půjčky se zástavou pro firmy a OSVČ, 608 174 900
Pro všechny živnostníky a firmy dlouhodobě zajišťujeme po celé ČR půjčky se zástavou nemovitosti bez registru a poplatku předem. K podnikatelským záměrům, k vyplacení exekucí či konsolidaci zajistíme poměrně vysoký objem peněz, a to až do výše 60% z tržní hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti 1 – 20 let. Do zástavy lze využít nemovitosti komerční i nekomerční a taktéž nemovitosti třetích osob. K prvotnímu nezávaznému posouzení žádosti a navržení vhodného produktu není nutná návštěva ze strany klienta. Zdarma po celé ČR zajistíme konzultace, posouzení žádosti, poradenský a právní servis a taktéž odhad nemovitosti. Úroková sazba je neměnná a garantovaná po celou dobu splácení. Jednorázové uhrazení celého úvěru je možné, a to bez inkasovaných penále. Smluvní podmínky všem klientům předkládáme (zasíláme elektronicky) předem k podrobnému prostudování.
Více info k podnikatelké půjčce SONEBA na www.soneba.cz nebo na tel. 608 174 900.

Pavel Sokola / 6.09.2018

Poptavam hypotéku
Dobrý den scháním hypotéku bohuzel jsem byl v insolvenci kterou mám již 3 roky splacenou ale jsem kvůli tomu registrech proto poptávám tu hypotéka by měla být okolo 2milionu je to na vlastní bydlení na baráček plat mám dost velký a ve firmě pracuji již 9 let děkuji za nabidky.
Jakub / 24.06.2018

Nebankovní americká hypotéka
Americká hypotéka je vždy se zástavou nemovitosti. Nenahlížíme do registrů (BRKI, NRKI, SOLUS), a ani nepožadujeme výpisy z těchto registrů. Nezkoumáme váš příjem, nevyžadujeme bezdlužnost vůči orgánům státní správy (FÚ, ČSSZ, ZP).

U nás neplatíte žádné poplatky předem a to ani za odhad zastavované nemovitosti.

Ručit můžete bytem (i družstevním), domem, chatou, pozemkem či komerční nemovitostí. Půjčit si můžete od 50.000 Kč až do 50% tržní hodnoty zastavované nemovitosti.

Úroková sazba je pevná po celou dobu splácení, tedy bez fixace. Roční úroková sazba je 8,9% (p.a.), splatnost si můžete nastavit dle svých potřeb až na 20 let.

Nebankovní americkou hypotéku můžete kdykoliv předčasně doplatit a to bez jakýchkoliv sankcí a pokut. U nás má každý možnost využít i mimořádných splátek či odkladu splátek.

Neváhejte nás kontaktovat, rychlé a jednoduché vyřízení. Nemusíte nikam jezdit, jsme pro vás po celé ČR.
Milena Stašáková / 2.01.2018

Potřebuji půjčit 3000000
Mám zájem o půjčku 3000000 až 5000000... Kč.
Můj měsíční příjem je 20000... Kč.
Měsíčně mohu splácet 10000... Kč.

Požadovaný úrok?10%
Mohu ručit nemovitostí?Po koupi ano
Mám zápis v registru dlužníků?Ne
Mám ručitele?Ne
Mám exekuce?Ne

David / 4.10.2017

Vyplácení exekucí - zachráníme Vám střechu nad hlavou!
Přišel Vám příkaz k exekuci a hrozí Vám prodej nemovitosti? Je nutné jednat rychle. Řešení exekucí je jednou z hlavních činností společnosti Comfort Money s.r.o., a proto s ní máme mnohé zkušenosti. Kontaktujte nás zdarma na 800 314 314 nebo vyplňte formulář na našich stránkách www.comfortmoney.cz. Zachráníme Vaši nemovitost.

Proč zažádat o vyřešení exekuce u Comfort Money?
• Exekuce řešíme klientům již šestým rokem a máme tak mnohé zkušenosti
• Rychlé jednání je u nás samozřejmostí, což je u hrozícího exekučního prodeje nemovitosti nutnost
• Neplatíte žádné poplatky předem
• Vše vyřešíme za Vás
• Bude Vám přiřazen proškolený specialista, který se o Vás postará až do konce
Comfort Money / 14.09.2017

Hypotéka na pronájem
Jedná se o úvěr, který slouží k nákupu nemovitosti za účelem pronájmu třetím osobám. Koupíte byt s naší Hypotékou, pronajmete ho a ze splátek pak budete hradit samotnou hypotéku. Ta je určena pro fyzické osoby, živnostníky a podnikatele, kteří chtějí investovat do realit, nemají vlastní prostředky anebo nemohou prokázat své příjmy v bance. Dovolí vám investovat do nemovitosti a díky ní vydělávat, splátky totiž můžete hradit z nájemného. Poskytneme až 100% kupní ceny, akceptujeme příjmy z budoucího pronájmu do výše 100%. Nezkoumáme registry, nemusíte mít trvalé bydliště na území ČR a první splátku jistiny vám můžeme odložit. Máte dostatečný čas na nalezení nájemníka. Celorepubliková působnost.
Josef Šanda / 22.08.2017

Nebankovní hypotéka na nákup-až do 100%
Peníze na nákup nemovitosti určené k vlastnímu využití-pouze pro S.R.O. a na nákup nemovitosti určené k pronájmu-pro každého bez nutnosti vlastnit IĆ.
Petr Křížek / 11.07.2017

Až 80 000 Kč od Providentu
Půjčka od známé nebankovní společnosti Provident Financial.

100 000 Kč na cokoli
Půjčíme i bez kontroly registru, peníze dostanete v hotovosti nebo na účet.

10 000 Kč pro každého
Půjčka opravdu pro každého.

SONEBA – nebankovní konsolidace půjček 608 174 900
Po celé ČR zajišťujeme půjčky se zástavou nemovitosti vhodné ke konsolidaci všech vašich závazků jako jsou exekuce, zástavy, úvěry, leasingy, kontokorenty, kreditní karty apod. Půjčka využitelná taktéž k rekonstrukci nemovitosti nebo k podnikatelským záměrům. Výše financí až do 60% tržní ceny nemovitosti. Přijímány jsou do zástav prakticky všechny typy nemovitostí na území ČR, včetně nemovitostí 3.osob. Posouzení žádosti, konzultace, právní a poradenský servis a odhad nemovitosti zdarma. Garantovaná úroková sazba s možností předčasného doplacení úvěru bez pokut. Smluvní podmínky předem k prostudování.
Více informací ke konsolidaci SONEBA na webu www.nebankovniamerickahypoteka.cz a nebo na čísle 608 174 900.

Pavel Sokola / 19.06.2017

hypotéka pro mladou rodinu
Mám zájem o půjčku 800000 až 950000 Kč.
Můj měsíční příjem je 18000 Kč.
Měsíčně mohu splácet 8000 Kč.

Požadovaný úrok?
Mohu ručit nemovitostí? ne,jedině kupovanou
Mám zápis v registru dlužníků? ano
Mám ručitele? ne,jedině přítelkyně,ale má slovenské občanství a je na riz.těhotenství
Mám exekuce? ano
prosím je společnost která poskytne nebankovní 100 procentní hypotéku ručenou kupovanou nemovitostí se splatností cca 25 let? bez problému můžu splácet 8000kč měsíčně,nutně potřebuji vyřešit trvalé bydlení pro rodinu,a nebo domek -Mělník a okolí pronájem cca 3 roky a pak odkup,děkuji za nabídky Jirka 43 let
Jiří / 16.06.2017

Nebankovní hypotéka na nákup nemovitosti-do 100%
Nabízíme: 1.Nebankovní hypotéka na nákup nemovitosti určené k pronájmu třetí osobě-není nutné IČ. 2. Nebankovní hypotéka do 100% na nákup nemovitosti pro vlastní užívání-pouze pro právnické osoby.
Petr Křížek / 11.05.2017

Hypotéka na byt.
Dobrý den,
měla bych zájem o prostředkování hypotečního úvěru. Cena nemovitosti (byt) není zatím odhadcem upřesněna avšak přibližnou cenu znám. Hypotéku bych si vzala společně s přítelem. Máme oba dva dostatečné platy. Na byt jsme se byli společně podívat a vše můžeme řešit společně s prodávajícím bez jakýchkoliv komplikací. Exekuci nemám, ani přítel. Pokud by byla možnost sehnat částku i do plusu a to na vybavení byt apod. bylo by to úplně nejlepší.

Více informací mailem.

Předem děkuji všem, kteří nabídnou pomoc. K

Kateřina / 4.01.2017

Hypotéky nabízíme i klientům v registru!
Jasné smlouvy a jasné podmínky! Délku splácení nastavíme až na 30 let
Řešíme také úvěry se zástavou nemovitosti,nevýhodné úvěry,snížení splátek.
Emporu můžete věřit, nejsme úvěroví predátoři!
Zavolejte nebo napište a my Vám rádi sdělíme bližší informace!
www.emporo-uvery.cz
dotazy@emporo-uvery.cz
608 214 600
Romana Kubešová / 1.11.2016

Nebankovní hypotéka bez registru 608 174 900
Neúčelové finance oproti zástavě nemovitého majetku bez registru a bez poplatku předem. Finanční prostředky cca do 60% tržní ceny nemovitosti se splatností od 1 roku do 20 let. Půjčka vhodná taktéž k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti, k rekonstrukci nemovitosti, jako podnikatelský úvěr apod. Úroková sazba pevná a neměnná po celou dobu splátek, možnost předčasného splacení bez penále. Odhad a poradenský servis zdarma.
Více podrobností k půjčce na www.hypotekynebankovni.cz nebo na tel. 608 174 900.

Radim Petrásek / 16.10.2016

Hypotéka i s registrem? Ano.
Jasné smlouvy a jasné podmínky!
Hypotéky až na 30 let pro klienty v registru!
Řešíme také úvěry se zástavou nemovitosti,nevýhodné úvěry,snížení splátek.
Emporo nabízí spolupráci solidním lidem, kteří chtějí být špičkou v oboru financí.
608 214 600
dotazy@emporo-uvery.cz

Romana Kubešová / 19.09.2016

Půjčka, exekuce? Jsme tu pro Vás!
Potřebujete půjčit ? Máme pro Vás neomezené možnosti!

Pro:
Podnikatele, Zaměstnance, Ženy na MD, Důchodce
Kontaktujte nás a vyberte si půjčku na míru pro Vás!
www.emporo-uvery.cz
608 214 600

Romana Kubešová / 15.09.2016

Výhodná nebankovní půjčka ručená nemovitostí
Půjčíme již od 50 tisíc do 1,88 mil. Půjčka je ručená nemovitostí.

Půjčte si až 166 000 Kč
Proficredit vám vyřídí výhodnou nebankovní půjčku až 166 tisíc korun...

Peníze pro každého: 3000 Kč na 45 dní
Opravdu dostupná půjčka, splatnost je možné prodloužit.

Hypotéka pro Vás
V bankovním prostředí se pohybuji více než 10let. Právě díky práci v bankách znám i pohled „z druhé strany“. Proto se v administrativních procesech dokážu perfektně orientovat a mohu pro Vás zodpovědně pracovat. Za svou dlouholetou praxi mám vytvořené vztahy, které pomohou k zajištění co nejvýhodnějších podmínek pro Vás - mého klienta. Mohu s vysokou profesní znalostí nabídnout individuální přístup s řešením na míru, za které neplatíte. Seriózní a odborné poradenství v oblastech jako jsou hypotéky, úvěry, dotace z evropských a grantových fondů, férové pojištění ke konkrétním produktům. Můžete využít kompletní servis, včetně spolupráce s realitními kancelářemi. Společně vybereme řešení, které bude nejvíce vyhovovat Vašim požadavkům a potřebám s jednoznačnou snahou co nejméně zatížit Váš rozpočet. Jsem na Vaší straně a pomohu Vám ušetřit.
Jitka Benešová / 22.08.2016

Nebankovní americká hypotéka i hypotéka s výhodami
Nejvýhodnější a nejbezpečnější nebankovní hypotéka i americká hypotéka na českém trhu.
Splatnost až 30 let, dle vaší volby.
Poskytujeme nebankovní hypotéku z vlastních zdrojů až do výše 90% z hodnoty nemovitosti s nejnižším úrokem.
Poskytujeme nebankovní americkou hypotéku, kterou lze využít na jakýkoliv účel, ať již k vyplacení exekucí, dražeb, konsolidaci nevyhodných půjček, či pro rozvoj podnikání ( pro začínající i stávající podnikatele úrok již 4.9%) nebo pouze pro vlastní, soukromé účely.
Jako jediní v ČR vám u americké hypotéky nabídneme půjčku až do výše 80% z hodnoty nemovitosti.
Ručit můžete rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, rekreačním objektem, průmyslovými či jinými objekty, ale také pozemkem ( stavební parcely, zemědělská půda atd.).
Peníze vyplácíme jednorázově. Vyřízení do 4 pracovních dnů, včetně vyplacení.
Nemovitost, kterou ručíte nemusí být ve Vašem vlastnictví, vlastník v tomto případě, podepisuje pouze souhlas s ručením, nefiguruje ve smlouvě.
Ručit můžete i nemovitostí, pozemkem, kde již existuje zástavní právo, bez nutnosti předchozí zástavu vyplácet, pokud má výhodnější úrok, bylo by to nelogické.
Narozdíl od konkurenčních firem u nás při ručení nemovitostí, neztrácíte vlastnické právo, nedochází ke změně vlastníka a s nemovitostí můžete volně nakládat, prodat i pronajímat.
Nemusíte se obávat nesmyslných pokut a sankcí, při nedodržení termínu splátky.
Nemusíte se obávat sesplatnění smlouvy v případě prodlení se splátkami.
Naše smlouvy jsou přehledné a výhodné pro klienty. Návrh smlouvy vám vytvoříme zcela zdarma a nezávazně, na základě zaslaných fotografií, čímž se proces vyřízení zrychluje, nemusíte nikam cestovat, ani Vám nikdo nebude zasahovat do soukromý z důvodu vypracování znaleckého posudku, který nevyžadujeme.
Po celou dobu splácení máte fixovanou splátku, nemůže se tedy stát, že by se vám splátka v průběhu splácení navyšovala.
Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit, bez doplácení zbývajících úroků, tedy s úsporou. Nemáme žádná fixační období, která by Vás v tomto nějak omezovala.
Neuplatňujeme při předčasném splacení žádné pokuty, jak je tomu u většiny konkurenčních poskytovatelů.
Martin Švejda / 19.07.2016

Hypotéky až na 30 let pro klienty v registru!
Jasné smlouvy a jasné podmínky!
Řešíme úvěry se zástavou nemovitosti,nevýhodné úvěry,snížení splátek.
Emporu můžete věřit, nejsme úvěroví predátoři!
Emporo nabízí spolupráci solidním lidem, kteří chtějí být špičkou v oboru financí.

Volejte nebo pište pro bližší informace.
www.emporo-uvery.cz
608 214 600
dotazy@emporo-uvery.cz
Romana Kubešová / 15.07.2016

Hypotéka bez rizika
Chcete bydlet ve svém? Koupit si byt či postavit dům? Nebo Vám stačí jen rekonstrukce toho současného? To vše Vám zařídíme v naší společnosti. Úroková sazba se pohybuje od 1,7 % p.a.. Je jen na vás, co si vyberete. Půjčujeme od 6 měsíců až na 30 let. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Orientujeme se na celém trhu a hypotéku Vám zřídíme dle Vašich možností, přesně na míru.

Romana Kubešová / 23.06.2016

Nebankovní hypotéky
Dobrý den,
poskytujeme úvěry na koupi nemovitosti až do 90% její hodnoty i pro klienty se záznamy v registrech. Splatnost až 20 let, rychlé vyřízení s minimem papírování, velmi individuální přístup k žádostem a vysoká flexibilita produktu. V případě zájmu mne kontaktujte nebo mi pošlete číslo na sebe, zavolám Vám.

Hezký den

Marian Gutwirth
finanční a úvěrový poradce
702 017 444
gutuvery@gmail.com

Marian Gutwirth / 20.06.2016

hypotéka bez rizika pro všechny bez rozdílu
Potřebujete půjčit peníze, vzít si úvěr se zástavou nemovitosti nebo chcete jen dokoupit do Vaší domácnosti příslušenství? Obraťte se na nejsolidnější společnost na trhu – Emporo úvěry. Vše připravíme k Vaší spokojenosti a Vaším možnostem. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat jak na telefon, tak přes email. Zaručujeme Vám nízký úrok i oddálení splátek. Už se stačí jen přesvědčit. Neváhejte a zavolejte, není nic jednoduššího.
Romana Kubešová / 7.06.2016

Finance na cokoliv se zástavou nemovitosti 608 174 900
Půjčky se zástavou nemovitosti, nebo také nebankovní hypotéky je vhodnou možností, jak získat větší obnos peněz, a to bez nahlížení do registrů a bez poplatků předem. Půjčka vhodná k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných úvěrů, k rekonstrukci nemovitosti, k podnikatelským záměrům apod. Do zástav přijímáme veškeré typy nemovitostí, včetně bytů družstevních. Zastavit lze taktéž nemovitost třetí osoby.
Zdarma nabízíme poradenský a právní servis, odhad nemovitosti, posouzení žádosti a to i v případě pozdějšího storna žádosti. Garantujeme pevnou úrokovou sazbu po celiu dobu splátek a umožňujeme předčasné doplacení úvěru a to bez pokut. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k nahlédnutí.
Více podrobností k úvěru na webu www.hypotekynebankovni.cz nebo volejte na 608 174 900.

Radim Petrásek / 9.05.2016

Peníze na nákup nemovitostí
Poskytujeme peníze na nákup nemovitosti až do 90% její hodnoty. Nic předem se u nás neplatí.
Petr Křížek / 26.04.2016

30 000 Kč hotově
Zažádejte a peníze si vyzvednete na kterékoliv benzínce EuroOil.

Půjčte si 50 tisíc, vyplácíme v hotovosti
Nebankovní půjčka až 50 000 Kč vyplácená v hotovosti.

Expresně až 4500 Kč
Rychlá půjčka! Peníze do několika minut na vašem účtě.

Nebankovní hypotéka do 90%
Pokud chcete koupit nemovitost a banka se obrací zády, zkuste to u nás. Poskytneme vám až 90% z hodnoty kupované nemovitosti. Bez poplatku předem.
Petr Křížek / 21.04.2016

Bez registru-Americká nebankovní hypotéka na cokoliv!
Výhodná na rekonstrukci nebo konsolidaci malých nevýhodných půjček.
Nízké splátky s bankovním úrokem.
Vysoké částky dle hodnoty zástavy - rodinný dům, byt, garáž, pole, komerční budovy.
Možnost výhodného přeúvěrování již stávajících úvěrů na nemovitosti.
Úvěr můžete použít na cokoliv.
Možnost několika variant, např. stálé měsíční splátky s pevným úrokem, nebo až 2 roky nsplácíte nic a po uplynutí sjednané doby uhradíte celý úvěr včetně úroků naráz - skvělý překlenovací úvěr pro podnikatele.
Nezkoumáme registry, vyplácíme exekuce, zabráníme dražbě.
Levný úvěr a bankovním úrokem je rychlé a levné řešení vašich finančních problémů.
Volejte každý den tel. 774 83 43 54.
www.pujckyucetnictvipraha.cz


Zita Železná CELÁ ČR / 21.03.2016

Nejlepší hypotéky a půjčky na finančním trhu
Nabízím nabídku hypotéky v 16ti bankách a půjčku v 10ti nebankovních společnostech. Půjčky jsou pro zaměstnance, podnikatele, důchodce i ženy na MD. Půjčky jsou zcela bez poplatků. Rychlé a snadné vyřízení, schválení i bez nutnosti osobního kontaktu. S výhodou předčasného splacení. V případě zájmu tel. Kontakt 777817943(stačí sms) nebo email: nebankovni.uvery1@email.cz
Petr Móži / 12.02.2016

Nebankovní americká hypotéka 608 174 900
Neúčelový úvěr se zástavou nemovitosti bez nahlížení do registrů a bez poplatků předem. Finanční prostředky do výše 60% tržní hodnoty zastavované nemovitosti se splatností až 20 let. Možnost ručení také bytem družstevním. Do zástavy možné taktéž nemovitost třetí osoby. Využitelnost jako vyplacení exekuce, konsolidace úvěrů, rekonstrukce nemovitosti, podnikatelský úvěr atd.
Posouzení žádosti finančním konzultantem zcela zdarma. Poskytneme bezplatně odhadce nemovitosti po celém území ČR.
Více k nebankovní americké hypotéce najdete na webu http://www.nebankovni-hypoteka-americka.cz/, nebo volejte na 608 174 900.

Radim Petrásek / 31.01.2016

Nebankovní americká hypotéka
Potřebujete půjčit a banka vám nic nedá? Nabízíme nebankovní americkou hypotéku bez poplatku předem. u této hypotéky musíte mít v ručení nějakou nemovitost Vaší nebo třetí osoby, která Vám dá svůj souhlas.
U této hypotéky nemusíte dokládat svůj příjem, nenahlížíme do registrů
Ivana Součková / 17.01.2016

Hypotéka na dluhy
Hypotéky a půjčký bez nahlížení do registrů vhodné i k vyplacení exekuce, konsolidace a pod.se stejnou splátkou jako nabízí banka, poskytujeme 50 – 60% z odhadu, na 1 až 30 let, s úrokem od 2,49 % p.a ročně, Předčasné splacení úvěru zdarma. Čestné a upřímné jednání. Vše bez poplatků předem, odhad zdarma, schválení do 24 hodin, stačí jen mailem zaslat na pujcka-invest@seznam.cz . Pokud máte jakékoliv dotazy, vyplňte nezávaznou žádost na našem webu www.hypoteka-bez-rizika.cz., budeme Vás kontaktovat.
732598777

Vaše sny plníme od roku 2002

RITO money office / 17.11.2015

Americké hypotéky bez registru 608 174 900
Neúčelové půjčky se zástavou nemovitosti bez nahlížení do registru dlužníků, bez přísného dokládání příjmů a bez poplatků předem. Pevná úroková sazba po celou dobu splátek smožností předčasného doplacení bez pokut. Odhad a poradenský servis zdarma. Finanční prostředky od 100 tisíc Kč do 60% tržní hodnoty nemovitosti se splatností od 1 roku do 20 let. Možnost ručení nemovitostí třetí osoby. Působéme po celém území ČR.
Více info a objednávkové formuláře na webu http://www.hypotekynebankovni.cz, nebo na čísle 608 174 900.

Radim Petrásek / 10.11.2015

Poradíme, pomůžeme!
Platební neschopnost je neschopnost dlužníka splácet své dluhy a tak dostát svým závazkům i přes snahu dlužníka splácet svůj dluh věřiteli. Jste-li dlužník, vyřešíme vaši neschopnost splácet. Poskytujeme pomoc při oddlužení fyzických osob, jednotlivců i oddlužení manželů
Petra Ryšavá / 20.10.2015

Sloučení půjček do 600 000 Kč
Chcete lepší splátku? Konsolidujte své půjčky.

Homecredit - 10 000 až 200 000 Kč
Vyřídíme vám půjčku až do 200 000 Kč, bez ručitele a bez zástavy.

Zastavíme exekuce!
Dluhová poradna se orientuje zejména na krizový management a dluhové poradenství pro lidi, kteří se ocitli ve finanční tísni, nezvládají plnit své finanční závazky a potřebují tedy odbornou péči. Naši profesionálně školení pracovníci na pobočkách v regionech jsou připraveni poskytnout Vám veškeré informace, týkající se Vašeho problému, analyzovat Vaši situaci a navrhnout možnost řešení Vaší těžké životní situace.
Petra Ryšavá / 5.10.2015

Hrozí Vám exekuce?
Tíží Vás dluhy nebo již exekuce? Oddlužení (tzv. osobní bankrot) je pro Vás reálné řešení. Pro skutečné oddlužení je třeba splňovat jasné podmínky: schopnost splatit alespoň 30% svých závazků během 5 let, mít alespoň dva věřitele, dluhy musí být po splatnosti déle než 30 dní. Nabízíme Vám pomocnou ruku. Pokud jsou dodrženy všechny podmínky stanovené zákonem, nebrání nic tomu, abyste se zbavili Vašich dluhů až do výše 70%.
Petra Ryšavá / 30.09.2015

Úspěšné oddlužení!
Do finanční pasti se může dostat každý a ne vždy vlastním přičiněním. Pokud na Vás už byla exekuce uvalena, můžete vyhlásit osobní bankrot. Po zahájení oddlužení věřitelé nemohou požadovat provedení exekuce. Dostat se z dluhů je složité, ale stát vám může snížit dluhy až o 70%. Oddlužení je jedinou legální cestou, jak zastavit exekutory! Neslibujeme, jednáme rychle, nabízíme pomoc, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona, restrukturalizace, konsolidace, konkurs, refinancování, hypotéka a další.
Petra Ryšavá / 22.09.2015

Bankovní hypoteka i se zaznamem v registru
Máte záznam v registru a bojíte se jít pro hypotéku do banky?Nemusíte,my vám vyridime naší výhodnou hypoteku na koupi nemovitostí nebo refinancovani u banky i s vaším záznamem v registru,při vašem zájmu nechte vás tel.kontakt.
Petra Kurcikova / 18.09.2015

Umíme výrazně snížit Vaše dluhy!
Nevidíte již východisko z dluhové pasti? V okamžiku, kdy se dluhy překrývají dalšími dluhy to už je problém, který by měl každý řešit včas. Vyřešte Vaše exekuce a finance s naší pomocí.
Petra Ryšavá / 18.09.2015

Řešíme oddlužení!
Hroutí se Vám svět, nevíte kudy kam? Nezvládáte splácet své závazky? Nevěšte hlavu, pomůžeme Vám, zastavíme exekutory, vymahače, dražby! Pomůžeme Vám v oddlužení a povedeme Vás celou cestou až do úplného schválení. Oddlužení je obrovská úleva, pro dlužníky! Pomůžeme Vám vyřešit problémy, např. oddlužení dle zákona č.182/2006Sb.
Petra Ryšavá / 24.08.2015

Rychlá nabídka úvěru
Dobrý den, hledáte půjčku, nebo ke zvýšení její činnosti
Pokud se projekt nebo koupit
Čtyři ale bohužel banka bude klást vám otázky týkající se podmínek, za kterých
Nemám strach nekompetentní osobu úvěry I
od € 1000-1500 € 000 do všech osob schopna plnit své
Vedle úroková sazba je 2% ročně. pokud potřebujete peníze
z jiných důvodů; hesietez kontaktujte mě pro více informací
děkuji mne kontaktovat prostřednictvím e-mailu:jakelinekramer@outlook.fr
jaqueline / 20.08.2015

Když nemáte na splátky?
Máte dluhy a nemáte na splátky? Nemít na splátky se může stát každému. Stačí dlouhodobá nemoc nebo ztráta zaměstnání a váš rozpočet je narušený. Ve chvíli, kdy na splátky nezbývá potřebný obnos, je potřeba situaci řešit včas. Oddlužení je efektivní legální řešení Vašich problémů. Nabízíme Vám pomocnou ruku, Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona, konsolidace a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová / 19.08.2015

Dluhy vyřeší oddlužení!
Dluhová poradna se orientuje zejména na krizový management a dluhové poradenství pro lidi, kteří se ocitli ve finanční tísni, nezvládají plnit své finanční závazky a potřebují tedy odbornou péči. Naši profesionálně školení pracovníci na pobočkách v regionech jsou připraveni poskytnout Vám veškeré informace, týkající se Vašeho problému, analyzovat Vaši situaci a navrhnout možnost řešení Vaší těžké životní situace.
Petra Ryšavá / 10.08.2015

Hypotéka do týdne
Jakou společnost zvolíte pro svou konsolidaci úvěrů, rekonstrukci v domě, bytě, dokonce vyplacení exekuce?
V dnešní době je nutné umět se správně rozhodnout. Zvolit správného poskytovatele nebankovní hypotéky, tak abychom nepřišly o nemovitost. Jenže to se velmi snadno řekne, ale o to hůře převede do praxe.
V současnosti nabízíme jako nebankovní sektor podmínky, které jsou rovné bankám.
A daleko víc! Nemusíte dokládat příjmy.
Do 24 hodin sdělíme zda úvěr dostane.
Peníze pak získáváte v hotovosti a využijete na cokoli. Jsme dokonce tak rychlí, že peníze máte do 7-mi dnů k dispozici.
pište sms na 602457122, nebo vyplňte poptávkový formulář http://www.dronzone.cz/kontaktni-formular-potrebujete-pujcit/
U nebankovní společnosti je kontrolní mechanismus efektivnější a proto může být zpracování a poskytnutí úvěru daleko rychlejší.
Hokosoft
Zdroj: oficiální zdroj
Opatrnost je i zde na místě, protože podepsáním nevýhodné smlouvy se můžete dostat do velmi nezáviděníhodné situace.
Na co se tedy zaměřit? Jak by měla vypadat ta nejvýhodnější půjčka? Vybírejte si stabilní a dobře vybudované společnosti, které vám nabídnout výhodné podmínky a slušné jednání. Zaměřte se na takové produkty, které nabízejí výhodné úrokové sazby, které dávají možnost odkladu splátek, předčasného splacení a které nevyžadují žádné poplatky předem. Solidní nebankovní společnost, jakou je AsisTeam s.r.o., vám tohle všechno a ještě mnohem více ochotně nabídne.
AsisTeam s.r.o. je přímým poskytovatelem úvěrů, nejedná se tedy o žádného prostředníka, který by nevěděl, co svým klientům nabízí. Individuální přístup ke každému žadateli v kombinaci se širokým portfoliem nabízených nebankovních půjček zajistí dobrý výběr úvěru.
Renata Gálová / 27.07.2015

1

Nacházíte se v kategorii pro nebankovní hypotéky, pokud vám v bance nepůjčí tak jste zde na správném místě! Najdete zde i nebankovní hypotéky bez registru pro problémové klienty se zápisem v registru dlužníků, zde si najde svojí nabídku opravdu každý, nebo je zde možnost zadání bezplatné poptávky.