Půjčky od soukromých osob

Využijte inzerce půjčky od soukromých osob, zde můžete procházet nabídku soukromé půjčky od lidí, kteří si tak chtějí něco málo vydělat. Další možností je vložit anonymní poptávku po půjčce od přímeho investora.

30 000 Kč hotově
Zažádejte a peníze si vyzvednete na kterékoliv benzínce EuroOil.

Půjčte si 50 tisíc, vyplácíme v hotovosti
Nebankovní půjčka až 50 000 Kč vyplácená v hotovosti.

Expresně až 4500 Kč
Rychlá půjčka! Peníze do několika minut na vašem účtě.

Potřebuji prosím půjčku
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši 200000

Můj měsíční příjem 22000kc

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do..4500

Nemovitost k ručení...ne

Ručitel...ne

Exekuce...ano


Petr / 24.05.2016

Potřebuji půjčit 30 000kč
Dobrý den, nenašel by se prosím něaký poctiví človek který by mi půjčil 30 000kč hrozí mi exekuce kvůli tomu že šéf u kterého jsem pracoval skrachoval, banka mi nepůjčí protože jsem teďka bez práce. Aktuálně dělám jenom melouchy s kamarádem, takže mám stalý měsíční plat, 12 500kč. Od Července nastupuji do nové trvalé práce kde budu mít stabilní plat 48 000kč. Půjčku budu schopen splatit do konce července.
Stanislav / 24.05.2016

Prosím o pomoc, potřebuji půjčit do 500 000Chtěla bych Vás požádat o velkou pomoc.
Víte, už jsem prožila dost trápení a problémů. Vždy jsem se se vším nějak vypořádala. Tentokrát však sama nemůžu a potřebuji pomoct. V životě jsem se snažila pomáhat jiným lidem. V mém blízkém okolí se setkala a pomáhala nemocným, postiženým. Pomohla jsem lidem s různými problémy. Teď však potřebuji pomoct já a bohužel v takové situaci, která je pro mě velice nepříjemná a choulostivá.
Zvládla jsem spoustu překážek, ale tato je pro mě nepřekonatelná, není v mých silách, nezvládnu ji bohužel sama.
Víte, během života jsem si prošla, jako někteří lidé, velmi těžkými obdobími. Vychovala jsem takřka sama své tři děti (doufám, že dobře) a byla šťastná v manželství. I tady nám život nastavil různé překážky. Tou hlavní bylo, když můj muž měl úraz a skončil na vozíku. Já na mateřské 3 děti, na vše úplně sama. Manželovi jsem tenkrát opravdu hodně pomohla (i tím, že jsem původně zdrav.sestra). Tehdy jsem si myslela, že už nic horšího být nemůže a když jsme zdolali toto, musíme už vše další hravě. Bohužel jsem se mýlila. Manžel se vrátil do práce, našel si místo mimo Vyškov a odvděčil se mi (nám) tím, že si našel jinou paní a rozvedl se. Vše jsem zvládla - vychovat dál tři děti, postarat se, aby studovaly. Aby z nich byli ochotní, tolerantní, slušní a ohleduplní lidé. Aby naslouchali jiným a pomáhali. Myslím si a věřím, že se mi to povedlo.
Nyní bych si ráda užívala šťastného života s mými dětmi, bohužel, místo toho mám jen starosti, trápení a problémy.
Bohužel nastala situace, kdy jsem se dostala do tíživé životní situace. Potřebuji zaplatit okolo 500 000 Kč. Spadlo to vše, jak se říká z čistého nebe a je to následek ještě mého soužití s mým bývalým manželem. Chtěla bych Vás velmi požádat a zeptat se, zda nevíte o soukromé osobě, která půjčuje nějaké finance. Bez zástavy nemovitosti, na směnku.
Vím, je to velká částka. Ale malá na to, abych vše ztratila či mohla dál žít šťastně se svými dětmi. Peníze nepotřebuji na žádný luxus, či abych se měla lépe. Ba naopak potřebuji dát do pořádku věc, která na mě teď spadla a týkala se ještě doby za mého manželství.
Nejsem sdílná, co se týče mého soukromí, nikdy jsem nebyla. Teď to bohužel jinak nejde.
Děti o tom neví, nechci je zatěžovat, chci je od všeho uchránit. tak stejně maminku, která je v důchodu a stejně mi nepomůže, nemůže. Ba naopak by se jen trápila a zdravotně by jí to nepomohlo. Nemám kolem sebe ani rodinu, nikoho, koho bych o pomoc mohla požádat:(..Mám zkušenosti, že většinou pomůžou úplně cizí lidé.
Mám dvě zaměstnání. Úvěr v bance mi nedají. jsem i v registru dlužníků.
Jsem jen nešťastná ženská, máma, která potřebuje nutně pomoc. Cítím se nesmírně trapně, poníženě. Nejsem žádná zlodějka ani podvodnice, do všeho jsem spadla ne vlastní vinou. Moje děti si nic takového nezaslouží, snaží se, pomáhají mi.
Když jsem ještě pracovala v nemocnici, měla tam děti s leukémiemi, rakovinou, jezdila s nimi na ozařování apod., vždycky jsem si říkala,. že nejdůležitější je, abychom byli všichni zdraví. Ale život mě naučil, že tomu tak není. Potřebujete také štěstí a i jiné věci..My jsme teď (alespoň doufám) zdraví všichni, ale to mi nepomůže. Jsem tak zoufalá, že vůbec nevím, co dělat dál. A na vše sama..Už snad chápu i bezdomovce, kteří se dostali do problémů ne vlastní vinou, či ty, co si vzali kvůli dluhům život. Když nemáte nikoho, kdo by Vám pomohl, je to beznadějná a zoufalá situace. Ale to vše asi pochopí opravdu jen člověk v tísni.
Já se snažím vždy všem pomáhat, naslouchat..Dětem i dospělým, i starým lidem..
Respektuji úroky, podepíši smlouvu a věřte mi, že bych nikdy nezůstala nikomu nic dlužná. To by mi mé svědomí nedovolilo. Nejsem opravdu ani podvodnice, ani zlodějka, jen nešťastná, zoufalá a nevím, jak dál.
Celý život se snažíte, máte nějaké představy, vychováte děti, pomáháte jiným a nakonec se ocitnete ne vlastní vinou někde na dně, v nouzi..A není jak dál. Jen zase záleží na tom, zda Vám někdo ochotný pomůže a podá ruku, abyste se mohl odrazit od dna:(..
Prosím moc o pomoc. Třeba víte i o někom, kdo peníze půjčuje, nebo by půjčil. Mám ale už bohužel jen 3 - 4 dny:(. Ručit můžu nějakou směnkou. Budu ráda i za částku nižší, třeba i 400 000 Kč.
Moc děkuji.


Martina / 24.05.2016

potrebuji pujcit zitra
Dobrý den,prosim o zivotne dulezity potrebuji zitra pujcit od poctiveho a slusneho cloveka prosim najde se kdo nas zachrani mne a dceru pujci mi na dva mesice bez poplatku 15000kv

mám zájem o půjčky ve výši...

Můj měsíční příjem je...13500

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?
soukromnik
Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do...
dva mesice
Registr...
ano
Nemovitost k ručení...
nemam
Ručitel...
ne
Exekuce...
ano

leonka / 22.05.2016

Nabídka půjčky bez poplatku předem
Z našich zdrojů vyplácíme hotovost v kanceláři u notáře. Půjčujeme vlastníkům a spoluvlastníkům nemovitostí. Nemovitostí nám do částky 100 000kč neručíte. Pokud nám s ní chcete ručit, můžeme vám poskytnout až 600 000kč. Nikdy nevyžadujeme žádné poplatky předem. Působíme v Praze, Příbrami a v Plzni,ale dojedeme i jinam v ČR.
Petr Křížek / 20.05.2016

Potřebuji půjčit 120000
Dobrý den,
měl bych zájem a sháním půjčku 120000 na odkup družstevního bytu a koupě vybavení bytu od soukromého investora.


Viktor / 20.05.2016

potřebuji investora
Dobrý den,
Mam nápady, avšak ke zrealizování potřebuji investora,nemám ručení nemovitostí,ale mohu poskytnout jiné garance.Nechci rozebírat podrobněji o jaké produkty jde,protože nemám na to peníze, ale nejsou na našem trhu a zatím nevím o nějakém trhu v EU. Jsem 100%přesvědčený,že tyto produkty koupí jak dívky od puberty, tak ženy, muži po 35. Přítelkyně i její kamarádky prohlašují po vyzkoušení, že to bude doslova "bomba na trhu" byla by velká škoda toho nevyužít. Měsíčně by hrubý obrat mohl činit i několik milionů z necelé několik set tisícové investice. Pokud by jste měl zájem, ozvěte se.
Děkuji za odpověď.

Patermann Ivo

ivo / 19.05.2016

Potrebuji pujcit 260000
Dobrý den,dostala jsem se do tizive financni situace diky sve duvere k jine osobe,ptrebovala bych pujcit 260000 nejlepe na smenku od soukromeho investora.Muj mesicni prijem je 12000 pracuji ale nemohu dolozit prijem a jeste jsem v ID.Měsíční splátka do.4000

Nemovitost k ruceni

Ručitel.ne

Exekuce.castecne splacena.


Svetlana / 18.05.2016

První půjčka 3 tisíce ZDARMA!
První půjčku dostanete s nulovým úrokem a bez poplatku.

1 000 - 45 000 Kč, rychle!
Půjčte si až 45 000 Kč na celý rok.

4000 Kč ihned na vašem účtě
Zažádejte si, peníze vám zašleme okamžitě na účet.

Půjčka od soukromých investorů, úrok od 9% p.a.
Stanovte si podmínky vlastní půjčky od soukromých investorů, tzn. vyberete si půjčku od investora nebo investorů (složená půjčka) přesně podle Vašich podmínek.
Více informací se dozvíte přímo na webových stránkách.

DŮLEŽITÉ:
- ze splatné částky půjčky zaplatíte poplatek 5% za její administraci, tzn. o tento poplatek Vám přijde méně na bankovní účet. NIC PŘEDEM NEPLATÍTE.
- nejedná se o půjčku typu IHNED, jelikož smluvní dokumetaci musíte úředně ověřit, stejně tak investor, což se řeší doporučenou poštou.
- důvěryhodnost investorů si vždy ověřte pomocí chatu, telefonicky nebo e-mailem

NA DOTAZY TYPU "JAKÉ JSOU PODMÍNKY APOD." NEODPOVÍDÁM, jelikož není nic jednoduššího než se připojit přímo na web poskytovatele, kde se veškeré informace dozvíte. Děkuji za pochopení.
Tomáš Kučera / 14.05.2016

Pozor na podvodníka
Dobrý den,potřebuji půjčku 300000,- na konsolidaci. Chtěla bych poprosit nějakého opravdu solidního soukroméno poskytovatele. Prosím bez poplatku. V bankovním či nebankovním sektoru nedostanu půjčku.
Předem za nabídky děkuji.
Dále bych chtěla upozornit na podvodníka pana Jana luksch - jan.luksch@centrum.cz
Pavla / 13.05.2016

Potřebuji súrne půjčit 12000kč
Dobrý den. Mám zájem o půjčku 12000kč. Som slovenka pracujuca v ČR. Nemam tu ani trvaly ani prechodny pobyt, nemam cesky OP a ani ceske rodne cislo. Najde sa tu niekto kto mi moze pomoct a pozicia 12000. Splatky tak na 4-6mesiace. Bez zasielania penazi vopred.
Pekne dakujem.

Viera / 10.05.2016

Půjčka 50-100 tis.
Sháním půjčku 50-100 tis. na dobu max 2 let,bez poplatků předem,s možností předčasného splacení,řádná smlouva,pravidelné měsíční splátky,nejlépe od soukromníka. Jsem OSVČ,příjem mohu dokázat. Exekuci ani insolvenci nemám.
Kary / 9.05.2016

potřebuji půjčit 500 000,-
Dobrý den,,
potřebuji půjčit 500 000,- Kč na konsolidaci. Mám zájem o nebankovní půjčku, nejlépe však o půjčku od soukr.investora.
mám zájem o půjčky ve výši...500 000,-

Můj měsíční příjem je...35 000,-

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku? nebankovní

Požadovaný úrok do...15%

Měsíční splátka do... 10 000,- Kč

Registr... ano

Nemovitost k ručení...ne

Ručitel...ne

Exekuce...ne


tena / 5.05.2016

Půjčka na konsolidaci
Dobrý den,
mám zájem o půjčky ve výši 20000,-.
Jsem invalidní důchodce a mám velký problém získat nějakou půjčku. Dostal jsem se do kolotoče s malými půjčkami a již nevím jak z kola ven. Prosím, nejlépe soukromou osobu o půjčku, nechci bankovní či nebankovní. Poplatky předem neplatím, již jsem se několikrát doběhl. Pište jen opravdoví poskytovatelé.
Požadovaný úrok respektuji
Měsíční splátka do 4000,-
Nemovitost k ručení nemám.
mvzvp@centrum.cz


Michal / 5.05.2016

Rychlá půjčka do 30 tis. bez reg. na 3 měs. ZDARMA
Opravdu čtete správně, nabízím půjčku, při jejímž splacení do 3 měs. neplatíte žádné
úroky, (splatnost až do 3 let). Navíc je bez dokládání příjmů a bez nahlížení do registrů.
Vyřízení je do 2 dnů. Info na t.778 834 971. Pro celou ČR!
Jiří Svatek / 2.05.2016

Půjčka člověk člověku
Jiný pohled na žadatele, zajímá nás hlavně současnost, projde i menší záznam v registru úrok je 4-20% ročně.
Ivana Krupičková / 2.05.2016

Až 80 000 Kč od Providentu
Půjčka od známé nebankovní společnosti Provident Financial.

100 000 Kč na cokoli
Půjčíme i bez kontroly registru, peníze dostanete v hotovosti nebo na účet.

10 000 Kč pro každého
Půjčka opravdu pro každého.

Pomoc potřebuji
Dobrý den,potřebuji pomoc v bance me nechtej pujčit jsem v regisrtu a dostal jsem se do dluhu. Mužu splacet 3-7 tisic. Zadne poplatky predem! Dekuji za pomoc.

Michal / 2.05.2016

hledam
Dobry den scháním pujčku 40 OOO-50 000 kc .jsem zaměstnán .MÁM INSOLVENCI .tak proto nikdo my nepujci .zadne popladky predem.dekuji SPECHA nemam ruceni

Jiri / 1.05.2016

Prosba
Dobrý den,

potřebovala bych půjčku ve výši..500000Kč.Chci zkonsolidovat své nevýhodné úvěry.Můj měsíční příjem je.20000Kč.
Pokud možno soukromý investor.
Měsíční splátka je možná cca 6000Kč
Registr ano, exekuce ne. Prosím bez poplatku předem, již jsem naletěla.
Děkuji


Hana / 29.04.2016

Hledám soukromého investora na konsolidaci půjček v hodnotě 1.000 000 Kč
Dobrý den,
moje situace je taková, že vzhledem k minulým životním situacím jsem si nadělal dluhy v celkové částce asi 1.600 000. Je docela možné, když jsem mluvil se svým bankovním poradcem, že celková částka nepřesáhne 800 000 Kč. Mám stálý příjem, pracuji jako řidič tramvaje v Dopravním podniku v Praze, záznamy v registrech dlužníků nemám a ani žádnou exekuci. Plat mám průměrně 24.000 Kč a na splátkách momentálně platím okolo 23.000 Kč. Potřebuji všechny dlužné částky zaplatit a platit pouze jednu půjčku, bohužel v bance tohle neprojde, protože už jsem moc zadlužený. Jsem ochoten platit měsíčně v pravidelných splátkách částku v rozmezí 15.000 - 18.000 Kč. Bohužel nemám čím ručit, nevlastním ani byt, ani chalupu či jinou nemovitost.
Nemám problém s nahlížením do registru, aby vše bylo transparentní a bez problémů. Jediné, co odmítám, jsou jakékoli poplatky předem, ovšem nemám problém samozřejmě zaplatit úroky atd. Kdyby se pro mě našlo řešení a východisko z téhle zoufalé situace, budu velmi rád.
Moc děkuji za brzkou odpověď a přeji příjemný den.


Martin / 29.04.2016

poptávám 200000,-
Dobrý den,

potřebuji půjčku ve výši 200000,- bez poplatku předem, ručení notářským zápisem, doložitelný příjem 43000,-
Nabízím vrácení 300000,- formou měsíčních splátek nebo jednorázovým vyrovnáním.
Děkuji za nabídky, buď sms nebo emailem.

Vladimír / 28.04.2016

na nemovitost k podnikani
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši..4250000.

Můj měsíční příjem je..15000.

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?nebankovni od soukr.osoby

Požadovaný úrok do.20%..

Měsíční splátka do15000..

Registr..ano

Nemovitost k ručení.ruceni kupovanou nemovitosti..

Ručitelne...

Exekuce.ne..
poptavam hypoteku na koupi nemovitosti k podnikani i bydleni. Byvaly v elice vyhlaseny hotylek na okraji Liberce a nyni jedina restaurace v miste. Investorovi nabizim i podil na firme a nemovitosti. Specha

martin / 27.04.2016

Žádám o pomoc
Dobrý den, najde se tu poctivá soukromá osoba, která by byla ochotna půjčit 20 000 Kč?

BEZ POPLATKŮ PŘEDEM !! Ti, co chtějí poplatky předem, ať se ani neozývají.

Více informací podám na emailu, popř. na telefonu, po předchozím kontaktu emailem.

ZN. spěchá.

Děkuji za rychlé a poctivé nabídky.


Jarda / 24.04.2016

Nutně potřebuji půjčit 150000
Dobrý den,

mám zájem o čistě soukromou půjčku ve výši 150000,- Nutně potřebuji vyplatit pohledávku. Nemohu mít nebankovní společnosti, proto poptávám soukromého investora s vlastními penězy. Jsem schopná platit měsíčně splátku. Řádně jsem platila,údajně jsem platila o 1-2dny později a úvěr mi byl celý zesplatněn. Pokouším se vyřešit celou situaci, nemohu ručit nemovitostí i když jí vlastním. Jen seriozně prosím. Děkuji za případné nabídky

Renata / 21.04.2016

Výhodná nebankovní půjčka ručená nemovitostí
Půjčíme již od 50 tisíc do 1,88 mil. Půjčka je ručená nemovitostí.

Půjčte si až 166 000 Kč
Proficredit vám vyřídí výhodnou nebankovní půjčku až 166 tisíc korun...

Peníze pro každého: 3000 Kč na 45 dní
Opravdu dostupná půjčka, splatnost je možné prodloužit.

sháním půjčku na zastavení dražby
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši.750000

Můj měsíční příjem je..cca12000.

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?nebankovní

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do.7000..

Registr...ano

Nemovitost k ručení..ano.

Ručitel..ne.

Exekuce..ano.

je to na zastavení dražby děkuji moc za nabídky
katka / 20.04.2016

PUJCI SOUKROMA OSOBA?
Sháním půjčku,nejlépe od soukromé osoby, ve výši cca 200.000,-
Je to na dopláceni všech zavazku. Jsem zaměstnaná na HPP. Úrok respektují. Pouze bez poplatku předem.
Lucie / 17.04.2016

Prosim,pomozte
Dobry den,
Najde se tu nekdo,kdo by mohl pujcit 100 000kc (jsem na RD a mam brigadu),abych mohla zaplatit svuj dluj a zacit od znovu?
Diky sve naivite a blbosti jsem se dostala do dluhu,ktery musim rychle splatit,jinak bude zle.
Chci pro svou rodinu klid a ne se strachovat,co se stane...
Zadne poplatky predem nehradim,naletela jsem uz nekolikrat...
Dekuji za pripadnou pomoc.
verca.nep@seznam.cz
Veronika / 15.04.2016

Surne
Kdo pujci surne 10000-20000kc
Martin / 14.04.2016

Půjčka od soukromníka
Jedinečná nabídka od soukromníka. Bez poplatku a registrů. Vyřízení ještě dnes. Stačí SMS (zavolám). tel: 605 403 013
oddlužení / 14.04.2016

pujcka od soukromeho investora
pujcky od primeho investora.nutna zastava nemovitosti.muze byt i druz byt.seriozni jednani.nikam nemusite jezdit.investor prijede za vama.porad jste vlastnikem nemovitosti vy.neplatite zadne poplatky.pujcky az na 20 let.nizke splatky.
andrysek / 13.04.2016

Všichni přečíst!!
Krásný den všem,

jsem obyčejný člověk jako zrovna Vy co to čtěte. Svým vlastním zaviněním jsem se dostala do velmi špatné finanční situace. A tak jsem se uchýlila ke kroku hledat v čisté soukromém sektoru půjčku. S hledáním, abych byla upřímná, jsem začala asi před rokem. Následovala miliarda mailu a planých slibů, že mi pujcka bude opravdu poskytnuta. Myslíte si, že jsem nějakou dostala... :-D.... Spis než k smíchu je to ale k pláči. Za celicky rok se nepodařilo najít kohokoli, kdo by solidně půjčil. To bylo samé "Ano, půjčku dostanete, ale je tam vratná kauce" nebo "musíte mi poslat 2000 na pojištění" nebo "musíte mi zaslat 2500 na cestu k vám" atd, atd, kdybych to měla všechno vypisovat, byli by jsme tu hodně dlouho. A tak jak se říká, jsem to úplně vzdala, začala svou situaci řešit jinak než další a další půjčkou. Nemyslím to tak, že i vy by jste to měli vzdát, ale lidi prosím, přemýšlejte, že někomu pošlete tzv. poplatek. Když sháníte půjčku, tak se předpokládá, že máte málo peněz a vy i to málo pošlete člověku, co si za vaše peníze koupi nové boty a vy nebudete mít na chleba. Už jen přeci ze zdravého selského rozumu...Člověk, který je schopen půjčit několika lidem tisíce, nepotřebuje pak stovek od Vás... Prosím přemýšlejte.
Chci poděkovat všem, co si to přečetli a snad Vám to aspoň trochu pomohlo otevřít oči.
Přeji vám, aby vám vše dobře dopadlo ;-)
S přáním hezkého dne
Katka
Katka / 13.04.2016

Nebankovní půjčka podle vašich podmínek
Bez poplatků předem. Odmítla vám banka poskytnout půjčku? Nebo hledáte lepší podmínky půjčky, než jaké vám nabízí banka? Vyplňte si u nás online žádost o půjčku a začnete od nás dostávat nabídky na půjčku, které můžete vždy (zdarma) buď přijmout nebo odmítnout. Vyřízení je sice pomalejší než v bance, ale během pár dní můžete mít od investorů peníze na účtě, i když máte nějaký ten škraloup.

Podmínky:
- věk nad 18 let
- doložitelný příjem
- trvalé bydliště (Městský úřad není trvalé bydliště)
- bez insolvence a exekuce

Půjčíme:
od 10 000 do 600 000 Kč
PujckoMix.cz / 13.04.2016

Sloučení půjček do 600 000 Kč
Chcete lepší splátku? Konsolidujte své půjčky.

Homecredit - 10 000 až 200 000 Kč
Vyřídíme vám půjčku až do 200 000 Kč, bez ručitele a bez zástavy.

Zbavte se dluhu a exekucí bez insolvence
Zbavte se dluhu bez insolvence

Pomůžeme Vám najít vhodné řešení jak se zbavit všech dluhů, a to bez insolvence!
Konsolidace půjček kreditních karet a exekucí. Refinancování nevýhodných hypoték a zesplatněných úvěrů.
Zastavení a zmaření exekucí a draby.
Vše najdete na www.hypoteka -bez-rizika.cz nebo volejte na 732598777 Poradenská a právní činnost zdarma samozřejmostí
Pomáháme po celé ČR od roku 2002

RITO money office / 13.04.2016

Podvod
Dobry den, chtela bych upozornit na pana Zavarila Vaclava a Ninu Novotnou. Na oba dva jsem dnes podala TO na policii. Pry to neni ojedinely pripad. Oba dva maji stejny postup, zaslete penize na ucet jako tzv poplatek. Cekate a cekate, uhanite dotycneho ktery jen slibuje. Ani z jednoho nedostanete poplatek zpet ikdyz Vam oba napisi, ze poplatek zaslou zpet. Nerozumim co tim dotycni sleduji..
Lucie / 12.04.2016

Pozor
Lidičky,dejte si pozor na Bořivoj Matějka...je to podvodník..tel.723629338
Jan / 12.04.2016

Žádost o pomoc
Prosím našel by se nekdo kdo by mi pujcil 30000. Jsem na mateřské dovolené a dodtala jsem se do finanční tisně kvuli bejvalimu partnerovi. Mohu splacet 1500 měsíčně. Jsem bohužel diky tomu v registru.Za nabídky děkuji a jen se ozývejte kdo mi chce opravdu pomoc. Né podvodnici co chtěj do předu peníze a nakonec nepomůžou.
Lucie / 11.04.2016

Soukromá půjčka i pro náročné klienty
Soukromá a přesto reálná půjčka dle Vašich potřeb. Jisté finance od přímého poskytovatele, přehledné podmínky a minimální požadavky na klienty. Rychlé vyřízení s okamžitým vyplacením financí. Dostupná výše půjčky již od 30 000 Kč do 3 000 0000 Kč. Jedinečná finanční pomoc, na kterou snadno dosáhnete. Do registru nenahlížíme, nepožadujeme zástavu ani žádné poplatky za vyřízení, apod.. Bleskové zhotovení nabídky a kompletní informovanost o dané nabídce. I pro klienty, kteří splácí jiné půjčky. Pevná úroková sazba a nízký úrok. Splátky jsou měsíční, půjčku lze předčasně doplatit. 100% záchrana z dluhové pasti, máme rychlé řešení, spolehlivě Vám půjčku bez zbytečného čekání vyřídíme.

přímý poskytovatel / 10.04.2016

Soukromé půjčky
Nabízím půjčky od 50 do 150,000 Kč, nepracuji pro žádnou společnost. Více info na emailu.
Soukromé půjčky / 8.04.2016

PUJCKA NA MD
pujci někdo zene na md 40000,-?splácet bych mohla 3000,-/mes.prosim jen seriozni nabídky bez poplatku předem ap.dekuji
Jana / 8.04.2016

Pujcka vhodna kazdemu.
Pujcky od 20t az do 300t
Pujcka je poskytovana z vlastnich zdroju.
Na trhu financtvi se pohybuji vice jak 20 let.
Domovske sidlo mam v Praze,ale pusobim po cele CR.
Pujcku jsem schopen poskytnout: zamestnancum,OSVC
zenam na MD,duchodcum,ale i nezamestnanym.
Prioritou pro ziskani pujcky je prijem,nemusi byt prokazatelny.
Zaznam v registrech nevadi.
Urokova sazba se pohybuje od 8 procent.
Pujcka je vyplacena pri setkani a pri podpisu smlouvy.
Pro vice info si muzete zavolat na tel.c.602931745.
Volat muzete kazdy den od 7h-19h.
UPOZORNENI: Neposilejte Vase osobni data.
V pripade,ze budete zadat info pres email,tak sdelte
castku o kterou budete mit zajem a Vase jmeno a tel.kontakt.
Soldan 602931745
Soldan / 8.04.2016

Hledáte půjčku od soukromých osob?
Hledáte půjčku od soukromých osob? Napište mi na email a já Vám zašlu odkaz, kde se soukromí věřitelé sdružují a také, pokud máte zájem Vám mohu poradit, jak si alespoň něco přivydělat na internetu, aniž byste museli provádět vklad (investici).
Lukáš / 7.04.2016

prozba
nutne potrebuji pujčit casku do 15000 jsem zamesnan mesični spatka tak 3000 urok respoktuji jakikoli muj mob 773071065 zlinski kraj
petr trnka / 7.04.2016

poptávám pomoc
Dobrý den, sháním někoho solidního kdo mi poskytne půjčku z vlastních zdrojů. Sháním 200 tisíc, splatka okolo 2 tisíc měsíčně na vyplácení všech svých dluhů a exekuce. ŽÁDNÉ PENÍZE PŘEDEM. Jen solidní jednání prosím!
Najde se vůbec někdo férový kdo není jen podvodník?
Nabídky prosím na email. Děkuji moc
Karin / 6.04.2016

Poskytuji soukromé půjčky do 100,000
Poskytuji soukromé půjčky do 100,000 více informací na emailu.
Půjčky / 6.04.2016

Poptávám půjčku od soukromé osoby
Dobrý den, poptávám půjčku od soukromé osoby. Cca 30.000, na dlužní úpis či smlouvu, splátky 4.000 měsíčně, s úroky počítám.
Podvodné poplatky předem nedávám.
Děkuji
D. / 6.04.2016

Hotovost
Půjčím soukr.kapitál, až k Vám domů.
Melichar / 6.04.2016

Zprostředkování půjček na zástavu nemovitostí
Nabízíme úvěry se zástavou nemovitostí.
Ručit můžete RD,bytem v OV, družstevním bytem,chatou.
Půjčujeme od 50.000 Kč do neomezené výše.
Nebereme si žádné poplatky předem.
Působíme po celé ČR.
Vyřízení půjčky do 48 hodin.
Snažíme se každému žadateli o půjčku nalézt co nejvýhodnější řešení.
Poskytujeme konzultace zdarma.

Renáta Skočková / 5.04.2016

Nabízím soukromé peníze
Jsem soukromá osoba, která nabízí půjčku od 30 do 100,000 Kč, pro více informací pište na email.
Soukromé peníze / 4.04.2016

Půjčka
Hledám soukromou osobu či investora, který by půjčil 350.000.-kč na podnikání.Návratnost 1,5roku s 20% navýšením.Pavel
Pavel / 3.04.2016

Hledam úvěr nebo konsolidaci
Hledam někoho, kdo by mi dal půjčku bez zástavy nemovitosti a nebo udelal mi konsolidaci. Chtěl bych splácet jen jednu splátku, je to možne? Čekám s partnerkou synka a chci svou nepříznivou finanční situaci vyresit...
Radek / 3.04.2016

1

Vítejte na naší inzerci nacházíte se v kategorii soukromé půjčky od lidí, můžete procházet zdejší nabídky soukromé půjčky ihned nebo si vložit anonymní poptávku a čekat tak na nabídku soukromé půjčky od přímého investora. Mějte však na paměti, že inzerát sem může vložit každý, dbejte proto zvýšené opatrnosti a pečlivě studujte smlouvy! Okamžitá půjčka od soukromé osoby je sice lákavá ale raději se poraďte vždy s nezávyslím finančním poradcem.