Nabídka půjček

Vyberte si nabídku půjčky přesně pro vás! Najdete tu všechny typy půjček, jak velmi výhodné bankovní tak i dostupné nebankovní půjčky pro zadlužené nebo často žádané půjčky pro problémové klienty.

30 000 Kč hotově
Zažádejte a peníze si vyzvednete na kterékoliv benzínce EuroOil.

Půjčte si 50 tisíc, vyplácíme v hotovosti
Nebankovní půjčka až 50 000 Kč vyplácená v hotovosti.

Expresně až 4500 Kč
Rychlá půjčka! Peníze do několika minut na vašem účtě.

Nabízím půjčku
Nabízím půjčku 10.000,-až 166.000,-
Nutno doložit příjem.Bez zástavy a zbytečného papírování.Osvč mají možnost odečíst úroky z daní.
Pro koho:
OSVČ,ZAMĚSTNANCI,DŮCHODCI,RENTIÉŘI I MD.
KONTAKT:
722 925 312
rencajag@seznam.cz
Pracuji pro více věřitelů
Renata Jagošová / 26.05.2016

Řešení finančních problémů do 24hodin
Vaše aktuální finanční problémy vyřešíme do 24 hodin.
Potřebujete jen minimum dokladů (doložitelný příjem tzn. výplatní páska, bankovní výpis a OP), aby Vám byla půjčka schválena a peníze Vám obratem zasíláme na účet!
Neplatíte žádné poplatky za sjednání! Nabídku vypracujeme ZDARMA a Vy sami se rozhodnete, zda je pro Vás zajímavá nebo ne.
Půjčíme zaměstnancům, důchodcům, rodičům na rodičovské dovolené (dle Vašeho doložitelného příjmu od 5 do 150tis. Kč) i podnikatelům, kteří nemusí udávat svůj podnikatelský záměr (speciální nabídky rychlých půjček pro podnikatele v hodnotách 30 000 Kč na 12 měsíců, 40 000 Kč na 18 měsíců nebo 50 000 Kč na 24 měsíců, dále pak větší půjčky do 150tis. Kč).
Pokud nám jako náš klient doporučíte nového klienta, se kterým sepíšeme smlouvu, získáte odměnu 2000Kč.
ZDARMA Vám vypracujeme nabídku, volejte nebo pište na uvedené kontakty.

Petra Jičínská / 26.05.2016

5000 Kč -100000 Kč bez ručitele na měsíční splátky !
Nabízíme půjčky ve výši 5000Kč - 100000 Kč.
Nutno mít pravidlený příjem ( mzda, renta, důchod, mateřská, OSVČ možno také). Jsme profesionální team na hřišti úvěrů a zápůjček a jsme přímými zmocněnci předních poskytovatelů úvěrů v České republice.
Neřešíme registry kromě exekuční evidence ( v případě, že jste zatížení exekucí, umíme nabídnout produkt i pro tyto klienty a to ve výši 4000Kč-40000Kč).
Co se týče bezhotovostní varianty, jsme schopni toto řešit v rámci celé ČR ! Tzn. ať jste ze Vsetína nebo Prahy, dokážeme Váš požadavek pokrýt a můžete se na nás obrátit.
Co se Týče hotovostní varianty, naše působení je v rámci celé Moravy.
U nás neplatíte žádné poplatky za zprostředkování či zálohy apod !!!
Děkujeme za vaši přízeň.
Aleš Krčmař / 25.05.2016

Půjčka, která půjčí
Jednoduše, pohodlně a rychle pro všechny, kteří potřebují finance.

Spěcháte ?

Produkt klientovi primo na míru díky rychlému a vysokému procentu schválení.

Půjčka je dostupná pro důchodce, zaměstnance, živnostníky podnikatele, pro firmy a právnické osoby bez poplatku, bez účelu, bez zástavy, bez ručitele s možností předčasného splacení bez sankce a vyplacení hotovosti na účet klienta do 48 hodin od schválení.

Půjčku vyřídíte komfortně a pohodlně online na níže uvedeném e-mailu nebo můžete volat na uvedený telefonní kontakt, který Vám poslouží pro Vaše dotazy či zprostředkování půjčky po telefonu na profesionalní úrovni.

S půjčku jsou spojené věrnostní bonusy při řádném splácení. Při opakované půjčce klientovi nabízíme nižší úroky, nižší měsíční splátky s minimem dokladů.

Výhody :
- až 25.000 Kc zpět za řádné splácení
- Půjčíme až 160.000 Kc
- rychlé schválení a vyplaceni hotovosti do 48 hodin na účet klienta
- vysoké % schvalovatelnosti
- možnost předčasného splacení
- komfortní a pohodlné on-line vyřízení
Finance Express vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více našich věřitelů !
Kontakt zde:
e-mail: financeexpress@post.cz
tel.: +420724725235

Katerina Hobelova / 25.05.2016

Rychlá půjčka pro lidi v registru do 2 dnů na účet.
Dobrý den,
jste v registru a potřebujete si rychle půjčit peníze ? Neváhejte a zavolejte si pro půjčku,která bude do 15 minut předschválená a do 2 dnů budete mít peníze na účtu.
Poplatky předem nevybíráme, registry neprověřujeme. Půjčíme zaměstnancům, podnikatelům, lidem na MD a v důchodu. Půjčte si 10-150 tisíc Kč. Stačí zavolat na uvedený telefon od pondělí do neděle jsme tu pro Vás
8-21 hodin.

Bínová / 25.05.2016

Rychlá půjčka - My Vás neodmítneme!
Nová nebankovní společnost nabízí rychlou půjčku bez registru a poplatků předem. Půjčky pro zaměstnance po zkušební době až do výše 250.000,- Kč do druhého dne, se splatností až na 7 let. Neuspěli jste v bance? My Vás neodmítneme! Vyřízení žádosti o půjčku ONLINE po telefonu, podpis smlouvy probíhá až po schválení na pobočce nebo u Vás doma. Nejrychlejší vyřízení do několika minut. Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit s úsporou úroků, navíc další úvěr pro ověřené klienty s výraznou slevou. Volejte 604 857 650 nebo vyplňte online formulář na webu pujckyzamestnancum.cz. Letní akce, při řádném splácení vracíme 2 splátky!
Výhody:
• Bez poplatků
• ONLINE zpracování
• Předčasné splacení
• Odklad splátek až na 5 měsíců
• Možnost navýšení půjčky
Kamenná pobočka 5. Května 1141/35 Praha 4, metro Pražského povstání
Kontakt:
• Email: info@pujckyzamestnancum.cz
• Tel.: 604 857 650
• www.pujckyzamestnancum.cz
Petr Protivínský / 25.05.2016

Půjčka podnikatelům - My Vás neodmítneme!
Potřebujete finance na provoz nebo rozvoj Vašeho podnikání? Vyzkoušejte novinku na trhu, naše nové půjčky pro OSVČ, podnikatele i firmy. Nabízíme 30.000 až 110.000,- Kč do 24 hodin přímo na Váš účet. Jednoduchá srozumitelná smlouva, bez nahlížení do bankovních registrů. Neodmítneme ani začínajícího podnikatele, který ještě nemá daňové přiznání za uplynulé období, navíc nově nabízíme možnost předčasného splacení s úsporou úroků u půjček nad 30.000,- Kč. Naše produkty se řídí obchodním zákonem, veškeré zaplacené úroky jsou daňově uznatelné náklady.
U půjčky nad 30.000,- Kč nabízíme jako jediní na trhu možnost předčasného splacení s úsporou úroků, což ocení zejména podnikatelé čekající na proplacení faktur a je nutné překlenout krátké období.

Výhody:
•Bez jakýchkoliv poplatků
•Minimum potřebných dokladů
•Daňově uznatelné úroky
•Možnost předčasného splacení s úsporou úroků
•I pro začínajícího podnikatele

Garantujeme:
•Peníze do 24 hodin
•Bezúčelovost
•Bez bankovních registrů
•Schválení ONLINE do několika minut

www.pujckypodnikatelum.cz
Petr Protivínský / 24.05.2016

Snadno a rychle!!!
Poskytujeme rychlý nebankovní úvěr. Půjčíme Vám až 166 000 Kč. Jasné podmínky a rychlé jednání. Vše vyřídíte z domova. Výsledek online žádosti do 15 minut. Pro zaměstnance, podnikatele, důchodce, rentiéry a matky na MD.
V případě zájmu i možnost spolupráce.
Info na tel.:722 925 312
Email.: rencajag@seznam.cz
Pracuji pro více věřitelů.
Renata Jagošová / 24.05.2016

První půjčka 3 tisíce ZDARMA!
První půjčku dostanete s nulovým úrokem a bez poplatku.

1 000 - 45 000 Kč, rychle!
Půjčte si až 45 000 Kč na celý rok.

4000 Kč ihned na vašem účtě
Zažádejte si, peníze vám zašleme okamžitě na účet.

PŮJČKA PRO SPLNĚNÁ PŘÁNÍ
Půjčka pro Vaše splněná přání
Pro klienty s prokazatelným příjmem
Od 5000 do 100000, splátky podle možností klienta.
Minimum dokladů, rychlé schválení a vyplacení peněz
do dvou dnů na Váš účet.
Odklad splátek při nemoci nebo ztrátě zaměstnání
Po řádném doplacení, vrácení části úroků a možnost nové půjčky.
Pomůžeme a poradíme s vyřízením žádosti.
Ludmila Smékalová / 24.05.2016

Rychlá půjčka na cokoli kdykoli
Dneska je ideální doba, telefonů a smartfounů ,nemusíme nikam běhat, abychom si půjčili peníze. Stačí zavolat a domluvit se zprostředkovatelkou jaké je naše přání ohledně půjčky do 150 000 Kč. Splnit požadavek nebýt v insolveci a mít měsíční příjem ...
Veškeré zprostředkování a sjednání je zdarma ..

Rozlívkova Andrea / 24.05.2016

AKompas Brno půjčky Western Union pronájem levný vstupenky
AKompas Brno nabízí nebankovní půjčky a úvěry zcela bez poplatků, bez registru, bez ručitele i bez zástavy pro zaměstnance, důchodce i podnikatele ( levné půjčky i jen na OP i pro začínající OSVČ - živnostníky , s.r.o. , a.s. s IČ min. 6měs., až 300 000kč až na 4roky bez zástavy a ručitele ). Peníze do 2 dnů- podnikatelské živnostenské půjčky a úvěry i do 24 hodin. Dále levné nebankovní půjčky na míru s RPSN od 9 %, rychlé (do 5 minut) nebankovní mezinárodní i vnitrostátní převody peněz Western Union i v USD. Dále vstupenky - předprodej vstupenek - prodejní místo Ticketpro, Tiket Art, Ticketportal, Ticketstream.
Vstupenky z AKompasu jsou ceniny s ochrannými prvky= v případě potřeby je můžete prodat. Mezinárodní i vnitrostátní autobusové jízdenky všech dopravců (nejen prodejní místo AMSBUS ), příjem inzerce Inzert Expres, Metro, půjčovna kol - bike rental ( bike rent ), prodej medu se zn. Klasa a Český med. Levný pronájem Brno centrum střed - dále nabízíme k pronájmu ve středu Brna u tramvajové zastávky 1 a 6 levné nebytové prostory- obchody, vinotéky, kanceláře a dále dílny, ateliéry a učebny. Jednotlivý obchod nebo vinotéka je již od 5000 kč měsíčně a jednotlivá kancelář, dílna nebo ateliér již od 2808 kč měsíčně. Parkování je zdarma. AKompas Brno, Štefánikova 51- vchod Šumavská, po- pá: 9- 12, 14- 17. Mimo otvírací dobu otevřeno dle tel. dohody.
AKompas s.r.o. / 23.05.2016

Neúčelové finance se zástavou nemovitosti 608 174 900
Se zástavou nemovitého majetku nabízíme levně a výhodně neúčelové finance cca do 60% tržní hodnoty nemovitosti. Registry neřešíme, poplatky předem neinkasujeme. Půjčka vhodná např. k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti, k rekonstrukci nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných úvěrů, jako podnikatelský úvěr apod. Do zástav přijímáme všechny typy nemovitostí, včetně bytů družstevních. Odhad, poradenský servis, posouzení žádosti zcela zdarma a to i v případě pozdějšího odstoupení od žádosti. Úroková sazba pevná neměnná po celou dobu splácení, možnost předčasného doplacení bez penále. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k prostudování.
Více info k nebankovní půjčce na webu www.hypotekynebankovni.cz nebo volejte na 608 174 900.

Radim Petrásek / 23.05.2016

Půjčky a úvěry se zástavou, výkupy nemovitosti s následným nájmem
Půjčky a úvěry jsou pro všechny, kteří potřebují rychle hotovost, vyplatit své závazky, exekuce popř. oddlužit.
Finanční prostředky lze využít opravdu na cokoliv.
Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky.
Žádat můžete od 50.000,- Kč až do 70% z hodnoty nemovitosti.
Splatnost až 20 lez s možnosti předčasného splacení.
Rychlé vyřízení s minimem podkladů.
Podpis smluv v místě bydliště.
V případě předluženi nabízíme VÝKUP NEMOVITOSTI S MOŽNOSTI NÁSLEDNÉHO NÁJMU (týká se objektů k bydlení). Nemovitost si klient může časem koupit zpět např. bankovní hypotékou.

Renáta Skočková / 23.05.2016

Bezpečná půjčka s ručením nemovitostí již od 4.9 %
Výše půjčky od 100.000 do 20.000.000 Kč s bezkonkurenční úrokovou sazbou již od 4.9 %
Neřešíme záznamy v registrech, nevadí exekuce
- Pouze s ručením nemovitostí (rodinné domy, byty, družstevní byty, komerční objekty, pozemky), neztrácíte vlastnické právo k nemovitosti, pozemkům
- Můžete využít dlouhodobou půjčku se splatností až 20 let nebo některý z našich dalších produktů – individuální nebo krátkodobou půjčku bez měsíčních splátek, případně podnikatelský kontokorent.
- Solidní úroková sazba vám zajistí nízké splátky, které vás nezatíží
- Fixace splátky po celou dobu splácení
- Vyplacení půjčky do 48 hodin
- Předčasné splacení možné kdykoliv, bez dopočítávání úroků
- Při opoždění vaší splátky nehrozí sesplatnění půjčky
- Neuplatňujeme nesmyslné pokuty jako je tomu u většiny konkurenčních poskytovatelů půjček
- Půjčka může být neúčelová na cokoliv, případně na vyplacení veškerých závazků, zástav, dražeb a exekucí
- Návrh smlouvy vám vytvoříme nezávazně a zdarma, u nás se předem nic neplatí
- Návrh smlouvy vám zašleme předem, nic neskrýváme a chceme, aby jste měli možnost si smlouvu v klidu prostudovat, případně i konzultovat s nezúčastněnou osobou
- Podpis smlouvy přímo u Vás kdekoli po celé ČR
Pro vytvoření návrhu smlouvy:
- Postačí zaslat do emailu fotografie (nemovitost z venku, pozemek, všechny místnosti, koupelny, wc …)
- Stručný popis situace (výše úvěru, splátka ….)
- Kontaktní údaje (adresa, telefon, email …)

Martin Švejda / 22.05.2016

Nebankovní půjčka do 3mil.Kč bez poplatků
Nabízíme nebankovní půjčku až do výše 3mil.Kč se zástavou nemovitosti a s úrokem 10,95%p.a. na cokoliv potřebujete. Při řádném splácení Vám snížíme Vaší úrokovou sazbu až na 6,95%p.a., takže každý rok ušetříte až tisíce korun na splátkách. Veškeré naše služby pro Vás jsou zcela ZDARMA.
Ivana Součková / 22.05.2016

Půjčky Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Pardubice a okolí
Půjčky zcela bez poplatků. Stačí mí doložitelný příjem nebo DP.
Zdeňka Jonášová / 22.05.2016

Až 80 000 Kč od Providentu
Půjčka od známé nebankovní společnosti Provident Financial.

100 000 Kč na cokoli
Půjčíme i bez kontroly registru, peníze dostanete v hotovosti nebo na účet.

10 000 Kč pro každého
Půjčka opravdu pro každého.

Půjčka ihned!!
10.000,-až 166.000,-
Pro všechny,kteří potřebují rychle vyřešit problém!!
OSVČ,ZAMĚSTNANÉ,MD,SD,ID NEBO I CIZINCI S TRVALÝM POBYTEM V ČR.
Dokladovost je minimální,žáné zástavy.
Osvč si mohou úroky odečíst z daní.
Volejte nebo pište na tel.:722 925 312
email.:rencajag@seznam.cz
Pracuji pro více věřitelů.
Renata Jagošová / 22.05.2016

Peníze
Rychlá půjčka od 4 000 do 50 000 Kč se splatností na 43 nebo 58 týdnů.
Peníze IHNED po podpisu smlouvy o půjčce.
Půjčku můžu získat ti, který můžou doložit svůj příjem.
Štefan Kohút / 22.05.2016

Rychlá půjčka bez poplatků
Nabízíme Vám rychlé a solidní jednání.
Peníze půjčíme zaměstnancům, důchodcům (výše půjčky je závislá na výši Vašeho příjmu od 5tis. do 150tis. Kč) i podnikatelům (rychlé půjčky od 15 do 50 tis. Kč a větší podnikatelské půjčky až do hodnoty 150tis. Kč)
Půjčka bude po schválení vyplacena na Váš účet do 24hodin.
Ke schválení Vám stačí jen minimum dokladů.
Neplatíte žádné poplatky, nepotřebujete ručitele.
Kontaktujete nás pro vypracování nezávazné nabídky ZDARMA!!!!

Petra Jičínská / 21.05.2016

Nabídka půjčky bez poplatku předem
Z našich zdrojů vyplácíme hotovost v kanceláři u notáře. Půjčujeme vlastníkům a spoluvlastníkům nemovitostí. Nemovitostí nám do částky 100 000kč neručíte. Pokud nám s ní chcete ručit, můžeme vám poskytnout až 600 000kč. Nikdy nevyžadujeme žádné poplatky předem. Působíme v Praze, Příbrami a v Plzni,ale dojedeme i jinam v ČR.
Petr Křížek / 20.05.2016

Bezúčelová půjčka s výhodným úrokem
Nabízíme rychlou a výhodnou půjčku , nízká úroková sazba, splatnost půjčky je možné nastavit až na 20 let.Možnost předčasného splacení . Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách. Výhodné podmínky poskytnutí. Účel půjčky nezjišťujeme. Každému klientovi se věnujeme individuálně. Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky. Žádostem o změnu výše splátky zpravidla můžeme vyhovět.Možnost i ručení nemovitostí s ročním úrokem od 7,9% Pište nebo volejte 723710965

Monika Vršecká / 20.05.2016

Potřebujete půjčit peníze???
Nabízím půjčku od 10.000,-do 166.000,-
Pro všechny ,kteří mají příjem.:
-OSVČ,
-MATEŘSKÉ DOVOLENÉ,
-INVALIDNÍ I STAROBNÍ DŮCHODCE
-CIZINCI S TRVALÝM POBYTEM V ČR.
Peníze vyplácíme do 48 hodin po dodání potřebných dokladů.
Kdo má zájem si přivydělat je možná i spolupráce.
Veškeré kontakty na TELEFON 722 925 312
nebo na EMAIL rencajag@seznam.cz
Pracuji pro více společností.

Renata Jagošová / 20.05.2016

Banka vám nepůjčí. MY ANO.
Nepůjčí vám banky? Pomůžeme vám a půjčíme my.
Nebankovní půjčka, vysoká průchodnost, registry neřešíme. Vyřízení žádosti po telefonu nebo mailu. Do 10 minut víte, zda je půjčka schválena a za jakých podmínek. Hotovost máte do 24 hodin od podpisu smlouvy. Žádné poplatky předem. Možnost předčasného splacení zdarma a možnost odkladu splátek. KOMU PŮJČUJEME? - Podnikatelům a OSVČ - Zaměstnaným - Důchodcům - Osobám na MD - Zaměstnancům pracovních agentur, tedy těm, kteří mají pravidelný příjem. Zkuste to s námi. Tel. 724219427, mail: okoubova@outlook.cz.
Těším se na vás. Vaše O.K.

Olga Koubová / 19.05.2016

Potřebujete půjčku??
Nabízím rychlou půjčku pro všechny,kteří mají prokazatelný příjem.
Půjčky od 10.000,-do 166.000,-dostupné pro OSVČ,MD,ID,SD,Zaměstnance.
Bez zástavy a zbytečného dokladování.
Kontakt: SMS nebo telefonicky na čísle:722 925 312
Emailem: rencajag@seznam.czRenata Jagošová / 18.05.2016

Výhodná nebankovní půjčka ručená nemovitostí
Půjčíme již od 50 tisíc do 1,88 mil. Půjčka je ručená nemovitostí.

Půjčte si až 166 000 Kč
Proficredit vám vyřídí výhodnou nebankovní půjčku až 166 tisíc korun...

Peníze pro každého: 3000 Kč na 45 dní
Opravdu dostupná půjčka, splatnost je možné prodloužit.

Zástavy rodinných domů, bytů i družstevních, pozemků
Nabízíme půjčky a úvěry se zástavou nemovitosti.
Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky, komerčním objektem.
Finanční prostředky je možné použít na cokoliv, podnikání, oddlužení, konsolidaci, exekuce.
Vyřízení úvěru je již do dvou dnů od dodání podkladů.
Žádat můžete od 50.000,- Kč až do 20.000.000,- Kč.
Doba splatnosti až 20 let s možnosti předčasného splacení.
Podpis smluv v místě bydliště klienta.
Působíme po celé České republice.
Nevybíráme žádné vstupní poplatky, konzultace je zcela zdarma.
V případě předlužení je možné využít VÝKUP NEMOVITOSTI S NÁSLEDNÝM DLOUHODOBÝM NÁJMEM.

Renáta Skočková / 18.05.2016

Půjčka pro Vás!!!
Bezhotovostní nebankovní půjčky pro zaměstnance, důchodce (od 10 do 150 tis. Kč dle výše Vašeho příjmu) a podnikatele (speciální nabídky rychlých půjček pro podnikatele v hodnotách 30 000 Kč na 12 měsíců, 40 000 Kč na 18 měsíců nebo 50 000 Kč na 24 měsíců, dále pak vyšší půjčky do 150tis. Kč)
Dokládáte jen minimum dokumentů (OP, výplatní páska, bankovní výpis,..)
Neplatíte žádné poplatky za sjednání atd.
Všechny potřebné informace nám sdělíte během krátkého telefonického rozhovoru, pak už jen zbývá podpis smlouvy a peníze jsou Vám odesílány na Váš účet.
Kontaktujte nás, abychom Vám mohli ZDARMA vypracovat nabídku.

Petra Jičínská / 17.05.2016

Úvěr oproti zástavě nemovitosti 608 174 900
Neúčelové finance na cokoliv se zástavou nemovitého majetku cca do 60% tržní hodnoty zastavované nemovitosti a to bez registru a poplatků předem. Do zástav přijímáme také byty družstevní a se souhlasem nemovitosti třetích osob. Poradenský servis s posouzením žádosti a odhadem nemovitosti zcela zdarma i v případě pozdějšího storna žádosti. Předčasné doplacení bez pokut, garance pevné úrokové sazby po celou dobu splátek. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k prostudování.
Více info k nebankovní půjčce na webu www.hypotekynebankovni.cz nebo volejte na 608 174 900.

Radim Petrásek / 17.05.2016

Jiná půjčka
Posuzujeme hlavně současnost díváme se do posledních tří bankovních výpisů požadujeme platnou občanku a pas nebo řidičák. Neřešíme zkušební dobu ale nemůžeme půjčit lidem kteří jsou v insolvenci. Úrok 4-20% ročně.
Pošlete sms ve tvaru MAM ZAJEM O PUJCKU na tel, 607 071 591 zavolám zpět.
Ivana Krupičková / 16.05.2016

Rychlá půjčka na cokoli kdykoli
Půjčíme Vám až150 000 Kč se splatností až 48 měsíců.
Půjčku vyřídíte pohodlně on line z domova, neplatíte nic za zprostředkování a vyřízení. Schválení půjčky se dozvíte do 30 min. Možnost odkladů, a předčasného splacení.
Pro poskytnutí půjčky, je třeba: Pravidelný „doložitelný“ měsíční příjem

Rozlívkova Andrea / 16.05.2016

Půjčky a úvěry se zástavou, výkupy nemovitosti s následným nájmem
Nabízíme půjčky a úvěry se zástavou vhodné nemovitosti.
Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky, komerčním objektem.
Finanční prostředky lze využít na cokoliv, na splnění snů, podnikání, oddlužení, exekuce, konsolidaci stávajících půjček, refinancování …
Žádat můžete od 50.000,- na dobu až 20 let s možnosti předčasného splacení.
Nejvyšší částka je omezena hodnotou nemovitosti max. 70%.
V případě předluženi nabízíme VÝKUP NEMOVITOSTI S MOŽNOSTI NÁSLEDNÉHO NÁJMU (týká se objektů k bydlení). Nemovitost si klient může časem koupit zpět např. bankovní hypotékou.
Vyžadujeme minimum podkladů.
Rychlé posouzení a schválení úvěru.
Vysoká míra schválených žádostí.
Nevybíráme poplatky předem.
Působíme po celé České republice.

Renáta Skočková / 16.05.2016

Rychlá nebankovní půjčka Praha bez registru
Naše nebankovní půjčky bez registru jsou spolehlivé a ověřené. Nově také nabízíme úvěry pro podnikatele.Všechny půjčky bez nahlížení do registru. Rychlá půjčka bez registru a Solusu. Nebankovní půjčka Praha pro zaměstnance. Půjčka pro podnikatele Praha a celá ČR. Nabízíme bezplatný odklad splátek.Rychlá půjčka bez registru lze splatit bez úroků. Dobu splatnosti si můžete sami zvolit. Dobře platícím klientům odpouštíme poslední dvě splátky. Pro více informací navštivte naši webovou stránku. Stačí vyplnit naší bezplatnou žádost o půjčku a my Vám obratem zavoláme.

www.PujckyVysehrad.net
Půjčky Vyšehrad, půjčka bez registru.
728 818 751
pujcky-vysehrad@seznam.cz
Petr Protivínský / 15.05.2016

Půjčka od soukromých investorů, úrok od 9% p.a.
Stanovte si podmínky vlastní půjčky od soukromých investorů, tzn. vyberete si půjčku od investora nebo investorů (složená půjčka) přesně podle Vašich podmínek.
Více informací se dozvíte přímo na webových stránkách.

DŮLEŽITÉ:
- ze splatné částky půjčky zaplatíte poplatek 5% za její administraci, tzn. o tento poplatek Vám přijde méně na bankovní účet. NIC PŘEDEM NEPLATÍTE.
- nejedná se o půjčku typu IHNED, jelikož smluvní dokumetaci musíte úředně ověřit, stejně tak investor, což se řeší doporučenou poštou.
- důvěryhodnost investorů si vždy ověřte pomocí chatu, telefonicky nebo e-mailem

NA DOTAZY TYPU "JAKÉ JSOU PODMÍNKY APOD." NEODPOVÍDÁM, jelikož není nic jednoduššího než se připojit přímo na web poskytovatele, kde se veškeré informace dozvíte. Děkuji za pochopení.
Tomáš Kučera / 14.05.2016

Sloučení půjček do 600 000 Kč
Chcete lepší splátku? Konsolidujte své půjčky.

Homecredit - 10 000 až 200 000 Kč
Vyřídíme vám půjčku až do 200 000 Kč, bez ručitele a bez zástavy.

Nebankovní půjčka na cokoliv
Nabízíme Vám spolehlivou nebankovnnín půjčku se zástavou nemovitosti na cokoliv potřebujete, bez prokazování příjmů, bez nahlížení do registrů. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit. Navíc můžete ušetřit velice slušné peníze na úrocích. Veškeré naše služby pro Vás jsou zcela ZDARMA. Napište nám.
Ivana Součková / 13.05.2016

Peníze na OP z vlastních zdrojů
Půjčíme vám na OP-do 100 000kč bez zástavy nemovitostí, nad 100 se zástavou. Žádné poplatky předem.
Petr Křížek / 13.05.2016

Spolehlivě a rychle
Překvapili Vás nečekané finanční problémy – naše půjčka je tu pro Vás.
Půjčka od 10.000Kč do 100.000Kč. Žádné poplatky předem. Bez zbytečného papírování, minimum dokladů.
Pro zaměstnance,osoby na MD,důchodce, rentiéry a OSVČ.
Jednoduše a už do 24 hodin! Stačí napsat SMS nebo email s vašim tel. číslem a my zavoláme zpět.
Nebo stačí vyplnit kontaktní formulář na stránkách www.pujckyrychle.7x.cz.
Platí pro Ostravu, Karvinou, Havířov, Orlovou, Český Těšín, Frýdek-Místek, Třinec a okolí.

Iris Jakušová / 13.05.2016

Peníze pro každého
Rychlé peníze do 150.000,-pro podnikatele a zaměstnance
Michael Jičínský / 12.05.2016

Peníze rychle!!!
Pokud Vám nepůjčí v bance, může pro Vás být řešením naše nebankovní půjčka.
Máme půjčky pro zaměstnance, důchodce i speciální nabídka pro podnikatele (rychlé půjčky od 30 do 50tis. Kč s minimem dokladů a dále větší podnikatelské půjčky do 150 tis. Kč, kde dokládáte 2 daňové přiznání).
Prvním krokem je krátký tel. hovor, kdy nám sdělíte základní údaje.
Následuje vypracování nabídky dle Vašich požadavků. Vy sami se pak rozhodnete, zda je pro Vás nabídka zajímavá.
Posledním krokem je podpis smlouvy a dodání základních dokumentů (OP, výplatní páska, výpis z účtu)
Vše je velmi rychlé a po odsouhlasení Vám peníze odesíláme obratem na Váš účet.

Petra Jičínská / 12.05.2016

Půjčky
Půjčky od 4000,-
Info: 734 328 167
Věra Mikulášková / 12.05.2016

Rychlá půjčka na cokoli kdykoli
Nabízím zprostředkováni nebankovní půjčky až do výše 150 000 Kč. Pokud vás v bance odmítli, zeptej se u nás. S chválení se dozvíte do 30 min, od zavolání. Vše je zdarma a za zeptání nic nedáte :-)

Rozlívkova Andrea / 11.05.2016

AKompas Brno rychlá půjčka úvěr bez poplatku a bez registru
Neplaťte žádné poplatky a ani za volání! AKompas Brno nabízí rychlou nebankovní pujčku - úvěr zcela bez poplatku, bez registru , bez zástavy , bez ručitele pro zaměstnance , důchodce , podnikatele ( levná půjčka i bez příjmu jen na občanský průkaz ( OP ) i pro začínající OSVČ - živnostníky , s.r.o. , a.s. s IČ min. 6 měs., až 300 000 Kč až na 4 roky bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela). Peníze do 2 dnů- podnikatelské živnostenské půjčky a úvěry i do 24 hodin. Ne skryté poplatky - ne volání na 900! Výši úvěru, počet i výši splátek se dozvíte ihned při tel. s úvěrovým poradcem nebo návštěvě AKompasu. Neplaťte za volání! Zašlete Váš tel. ( emailem nebo v SMS ) a zavoláme Vám do 12h. Až na 3měs. přerušení splácení z důvodu nemoci, ztráty zaměstnání nebo poklesu výdělku. Podmínkou pro půjčku je bydliště, pracoviště nebo sídlo podnikání v Jihomoravském kraji. Levný pronájem Brno centrum střed - dále nabízíme k pronájmu ve středu Brna u tramvajové zastávky 1 a 6 levné nebytové prostory- obchody, vinotéky, kanceláře a dále dílny, ateliéry a učebny. Jednotlivý obchod nebo vinotéka je již od 5000 kč měsíčně a jednotlivá kancelář, dílna nebo ateliér již od 2808 kč měsíčně. Parkování je zdarma. AKompas Brno, Štefánikova 51- vchod Šumavská, po- pá: 9-12, 14- 17. Mimo otvírací dobu otevřeno dle tel. dohody. Z Hlavního vlak. nádraží pojedete tram.č.1 směr Řečkovice na 6. zastávku (Šumavská) a vrátíte se 50m zpět k nádraží.
AKompas s.r.o. / 11.05.2016

PŮJČKY A ÚVĚRY, VÝKUP NEMOVITOSTI S NÁJMEM
Půjčíme vám na vše, na splnění snů, investici, podnikání, ale také na konsolidaci stávajících půjček, úvěrů a kreditních karet.
Vyplatíme exekuce zapsané i nezapsané na LV.
Zajištění je vhodnou nemovitosti např. rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky.
Financujeme až do 70% z ceny nemovitosti v závislosti na kvalitě zástavy.
Splatnost až 20 let s možnosti půjčku kdykoliv předčasně vrátit.
V případě předlužení nemovitosti nabízíme výkup vaši nemovitosti s následným nájmem. Nemovitost máte možnost si koupit zpět např. bankovní hypotékou.
Vyžadujeme minimum podkladů.
Nedokládáte příjem.
Nevyžadujeme ručitele.
Posouzení je zcela zdarma.
Vše vyřídíte z pohodlí domova.

Renáta Skočková / 11.05.2016

PŮJČTE SI
Půjčte si a vyměňte staré za nové. Novou půjčku za starou.
Nastal čas na jarní úklid – s naší půjčkou to půjde snadno. Půjčíme na cokoli bez udání účelu. Vše vyřídíme rychle, bez poplatků a přidáme bonus za řádné splácení – nově u podnikatelů až 19.000 Kč, u zaměstnanců až 25.000 Kč.
Volejte nebo pište: tel. 724219427, okoubova@outlook.cz
Vaše O.K. půjčky

Olga Koubová / 11.05.2016

KRÁTKODOBÁ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Máte trvalý příjem, ale kvůli exekuci Vám nikde nepůjčí? Pak jsem tu právě pro Vás!

Hotovostní půjčku poskytujeme od 4.000,- do 40.000,-.

Pokud je tohle Váš případ, nebojte se na nás obrátit a my Vám rádi vyjdeme vstříc.

Můžete mne kontaktovat na čísle 797977906 nebo prostřednictvím naší bezplatné linky 810800010.

Denisa Zachovalová / 11.05.2016

Půjčka rychle do 24 hodin!
Půjčka pro každou příležitost! Rychlé vyřízení, solidní jednání, bez poplatků, minimum potřebných dokladů. Bílina, Teplice, Litoměřice a okolí.
Šidelářová / 11.05.2016

Nejrychlejší bezpečná půjčka, bez rizika a poplatků
Poskytujeme půjčky již od 2.000 Kč do neomezené výše:

- vyplácíme v hotovosti i na účet
- nevybíráme poplatky
-naše smlouvy jsou přehledné a srozumitelné
- nevadí nám pokud máte záznamy v registrech
- nevyžadujeme ručitele
- nemusíte dokládat účel půjčky.
- pokud se dostanete do prodlení se splátkou – nabídneme odklad splátek zdarma
- půjčku můžete kdykoli předčasně, bezúročně doplatit


Do 15.000 Kč vám poskytneme krátkodobou půjčku bez dokládání příjmu.

Do 150.000 Kč vám poskytneme půjčku pokud máte jakýkoli zdroj stálého příjmu:

Od 50.000 Kč do neomezené výše vám půjčíme pokud můžete ručit nemovitostí (dům, byt, chata, garáž), případně i pozemkem

- půjčku si můžete rozložit na splatnost až 20 let
- půjčku můžete kdykoli bezúročně doplatit
- fixní splátka po celou dobu splácení
- půjčku můžete využít bezúčelově nebo k vyplacení exekucí, dražeb
- konsolidace nevýhodných úvěrů, hypoték atd.
- neplatíte žádné poplatky předem
- nemáme žádná skrytá ujednání, ani nesmyslné sankce a pokuty
Martin Švejda / 10.05.2016

Krásné léto plné zážitků
Proč si neužít léto plné zážitků. Půjčka na cokoli důchodci, zaměstnanci, ženy na MD do 100 000 Kč OSVČ až 150 000 Kč. Možnost odkladu, předčasného splacení a jiné výhody. Rychlé vyřízení druhý den peníze od podepsání...Zprostředkování půjčky a vyřízení je zdarma


Rozlívkova Andrea / 10.05.2016

Rychlé peníze s minimem dokladů!!!
Půjčujeme zaměstnancům a máme i speciální nabídky pro malé i velké podnikatele.
Potřebujete jen minimum dokladů.
Po odsouhlasení centrálou máte peníze do 24hodin na Vašem účtu.
Při dodržování splátkového kalendáře Vám vrátíme 5% z nominální hodnoty Vaší půjčky.
Kontaktujete nás pro nezávaznou nabídku, kterou Vám vypracujeme ZDARMA!

Petra Jičínská / 10.05.2016

Rychlá nebankovní půjčka bez registru
Poctivá půjčka bez poplatku, neplaťte poplatky ale půjčte si. Vyplňte na našich stránkách www.PujckyVysehrad.net kraťounký dotazník a ihned budete kontaktování s možností půjčky. Výsledek žádosti do 20ti minut, vyplacení peněz je okamžité. Registry ani SOLUS neprověřujeme. Nesmíte mít pouze exekuci. Půjčku můžete kdykoliv navýšit nebo bezúročně doplatit. Půjčujeme zaměstnancům, rentiérům ,důchodcům i na MD až 200 000Kč. Pro firmy až 1 000 000Kč. Hlavní podmínkou pro získání půjčky je pravidelný příjem , ať už ze zaměstnání, renty, důchodu nebo mateřské nebo ŽL. Další podmínkou je trvalý pobyt na území ČR a věk nad 18 let. Každý, kdo splňuje tyto podmínky je na správné adrese.

www.PujckyVysehrad.net
pujcky-vysehrad@seznam.cz
728 818 751
Petr Protivínský / 9.05.2016

NEBANKOVNÍ PŮJČKA DO 40.000,-
Dobrý den,

nabízíme nebankovní půjčku od 4.000,- do 40.000,- v Brně a okolí.

Půjčka vhodná pro ženy na MD, seniory, zaměstnance, OSVČ, ale také pro ty, kteří pracují na DPP nebo DPČ.

V případě zájmu volejte na tel. 797 977 906 nebo piště na brno2@icredit.co.cz
Denisa Zachovalová / 9.05.2016

Finance na cokoliv se zástavou nemovitosti 608 174 900
Půjčky se zástavou nemovitosti, nebo také nebankovní hypotéky je vhodnou možností, jak získat větší obnos peněz, a to bez nahlížení do registrů a bez poplatků předem. Půjčka vhodná k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných úvěrů, k rekonstrukci nemovitosti, k podnikatelským záměrům apod. Do zástav přijímáme veškeré typy nemovitostí, včetně bytů družstevních. Zastavit lze taktéž nemovitost třetí osoby.
Zdarma nabízíme poradenský a právní servis, odhad nemovitosti, posouzení žádosti a to i v případě pozdějšího storna žádosti. Garantujeme pevnou úrokovou sazbu po celiu dobu splátek a umožňujeme předčasné doplacení úvěru a to bez pokut. Úvěrová smlouva za seriózních podmínek předem k nahlédnutí.
Více podrobností k úvěru na webu www.hypotekynebankovni.cz nebo volejte na 608 174 900.

Radim Petrásek / 9.05.2016

1

V naší nabídce půjček si vybere opravdu každý, najdete zde všechny typy půjček: Velmi výhodné bankovní ale také všem dostupné nebankovní půjčky pro zadlužené a samozřejmě i pokud máte problém v registru dlužníků tak půjčky pro problémové klienty.