Poptávka půjček

Zde najdete všechny poptávky půjček, můžete zde najít klienty pro zhodnocení vašich peněz nebo využít inzerce zdarma. Poptávka půjček je zde umožněna opravdu všem!

30 000 Kč hotově
Zažádejte a peníze si vyzvednete na kterékoliv benzínce EuroOil.

Půjčte si 50 tisíc, vyplácíme v hotovosti
Nebankovní půjčka až 50 000 Kč vyplácená v hotovosti.

Expresně až 4500 Kč
Rychlá půjčka! Peníze do několika minut na vašem účtě.

prosím o pomoc
Dobrý den,
oslovuji touto cestou lidi, kterým není lhostejná lidská beznaděj.
Již jsem tady 2x inzerovala poptávku půjčky, bohužel setkala jsem se jen s podvodníky, co těží z utrpení jiných.
Prosím o poskytnutí půjčky 200 000 Kč.Zdědila jsem dluhy po manželovi, nějakou dobu se mi dařilo se s tím prát, ale potřebuji vyrovnat zbytek, nasekal rychlé půjčky a úroky narůstají. Mám dvě zaměstnání, síly ubývají, potřebuji si už vydechnout a nebát se, že u dveří bude zvonit další lichvář. Prosím o pomoc a rychlé jednání, velice děkuji za nabídky.


Marcela / 26.05.2016

dobry den prosim muze nabidnout nekdo pujcku 3000
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši.3000..

Můj měsíční příjem je..17000.

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do..500.

Registr.ne..

Nemovitost k ručení..ne.

Ručitel.ne..

Exekuce...
ne

milan / 26.05.2016

60000
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši60000 bez poplatu jem v registru ale exekuci nemám je někdo kdo pujči? děkuji
jana / 26.05.2016

Potřebuji půjčit do 15. června 2016
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši200.000Kč

Můj měsíční hrubý příjem je 44.000

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?

Požadovaný úrok do 6% na 7let

Měsíční splátka do 3.100

Jsem v registru dlužníků, protože jsem půjčila peníze a nebyly mi vráceny, proto potřebuji půjčku a jsem v registru dlužníků, a potřebuji ty půjčky splatit

Nemovitost k ručení ne

Ručitel ne

Exekuce ne

Prosím, žádné poplatky předem.
Ella / 26.05.2016

Potřebuji 30000
Potrebovala bych pujcit nejlepe od soukromeho invostora popripade i od lichvare 30000. Sem OSVC mesicne muzu splacet 2000. Nejidealnejsi by bylo vyrizeni jeste dnes popriade zitra rano.


Renáta / 25.05.2016

potrebuji pujcit 50 000kc
Dobrý den, chtela bych si pujcit 50 000kc na smenku na dobu 24mesicu bez dokladovani prijmu. bez poplatku predem. dekuji


lynda / 25.05.2016

Půjčka 500 tisíc
Dobrý den, poptávám zde šikovného člověka který dokáže, sjednat úvěr na 500 tisíc korun. Například ze Stavebního Spoření či cokoliv jiného, člověku který je 6 měsícu OSVČ a nemá Danové Přiznání.Registry čisté,pravidelný příjem.Předem děkuji za nabídky.
mara / 25.05.2016

půjčka bez poplatků předem, najde se nekdo?_
Dobrý den, potřebuju půjčit 25000 až 30000 kč na tři roky podle splátky. Jsem na mateřské a příjem mám 9565 kc, přítel mi dava na ruku 8000 někdy více ale to nemohu doložit. Pouze bez poplatků předem!!! Už jsem naletela a nehodlám posílat nějaký poplatek. Děkuji za případné nabídky.


Andrea / 24.05.2016

První půjčka 3 tisíce ZDARMA!
První půjčku dostanete s nulovým úrokem a bez poplatku.

1 000 - 45 000 Kč, rychle!
Půjčte si až 45 000 Kč na celý rok.

4000 Kč ihned na vašem účtě
Zažádejte si, peníze vám zašleme okamžitě na účet.

Potřebuji prosím půjčku
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši 200000

Můj měsíční příjem 22000kc

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do..4500

Nemovitost k ručení...ne

Ručitel...ne

Exekuce...ano


Petr / 24.05.2016

Shanim
Dobrý den,potřebovala bYch nutné půjčit 8000 bez poplatků předem jen na op jsem ve finanční tisni prosím o pomoc kontaktujte mě emeilem

mám zájem o půjčky ve výši...8000

Můj měsíční příjem je...13000

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do...700

Registr...ne

Nemovitost k ručení...ne

Ručitel...ne

Exekuce...ne


Martina / 24.05.2016

Potřebuji půjčit 30 000kč
Dobrý den, nenašel by se prosím něaký poctiví človek který by mi půjčil 30 000kč hrozí mi exekuce kvůli tomu že šéf u kterého jsem pracoval skrachoval, banka mi nepůjčí protože jsem teďka bez práce. Aktuálně dělám jenom melouchy s kamarádem, takže mám stalý měsíční plat, 12 500kč. Od Července nastupuji do nové trvalé práce kde budu mít stabilní plat 48 000kč. Půjčku budu schopen splatit do konce července.
Stanislav / 24.05.2016

poptávka 95000,-
Poptávám půjčku 95000,-
Zaměstnanec , v registru , příjem cca 24500,-
Předem nikam nic NEPOSÍLÁM!!!
Děkuji


Jan / 24.05.2016

Prosím o pomoc, potřebuji půjčit do 500 000Chtěla bych Vás požádat o velkou pomoc.
Víte, už jsem prožila dost trápení a problémů. Vždy jsem se se vším nějak vypořádala. Tentokrát však sama nemůžu a potřebuji pomoct. V životě jsem se snažila pomáhat jiným lidem. V mém blízkém okolí se setkala a pomáhala nemocným, postiženým. Pomohla jsem lidem s různými problémy. Teď však potřebuji pomoct já a bohužel v takové situaci, která je pro mě velice nepříjemná a choulostivá.
Zvládla jsem spoustu překážek, ale tato je pro mě nepřekonatelná, není v mých silách, nezvládnu ji bohužel sama.
Víte, během života jsem si prošla, jako někteří lidé, velmi těžkými obdobími. Vychovala jsem takřka sama své tři děti (doufám, že dobře) a byla šťastná v manželství. I tady nám život nastavil různé překážky. Tou hlavní bylo, když můj muž měl úraz a skončil na vozíku. Já na mateřské 3 děti, na vše úplně sama. Manželovi jsem tenkrát opravdu hodně pomohla (i tím, že jsem původně zdrav.sestra). Tehdy jsem si myslela, že už nic horšího být nemůže a když jsme zdolali toto, musíme už vše další hravě. Bohužel jsem se mýlila. Manžel se vrátil do práce, našel si místo mimo Vyškov a odvděčil se mi (nám) tím, že si našel jinou paní a rozvedl se. Vše jsem zvládla - vychovat dál tři děti, postarat se, aby studovaly. Aby z nich byli ochotní, tolerantní, slušní a ohleduplní lidé. Aby naslouchali jiným a pomáhali. Myslím si a věřím, že se mi to povedlo.
Nyní bych si ráda užívala šťastného života s mými dětmi, bohužel, místo toho mám jen starosti, trápení a problémy.
Bohužel nastala situace, kdy jsem se dostala do tíživé životní situace. Potřebuji zaplatit okolo 500 000 Kč. Spadlo to vše, jak se říká z čistého nebe a je to následek ještě mého soužití s mým bývalým manželem. Chtěla bych Vás velmi požádat a zeptat se, zda nevíte o soukromé osobě, která půjčuje nějaké finance. Bez zástavy nemovitosti, na směnku.
Vím, je to velká částka. Ale malá na to, abych vše ztratila či mohla dál žít šťastně se svými dětmi. Peníze nepotřebuji na žádný luxus, či abych se měla lépe. Ba naopak potřebuji dát do pořádku věc, která na mě teď spadla a týkala se ještě doby za mého manželství.
Nejsem sdílná, co se týče mého soukromí, nikdy jsem nebyla. Teď to bohužel jinak nejde.
Děti o tom neví, nechci je zatěžovat, chci je od všeho uchránit. tak stejně maminku, která je v důchodu a stejně mi nepomůže, nemůže. Ba naopak by se jen trápila a zdravotně by jí to nepomohlo. Nemám kolem sebe ani rodinu, nikoho, koho bych o pomoc mohla požádat:(..Mám zkušenosti, že většinou pomůžou úplně cizí lidé.
Mám dvě zaměstnání. Úvěr v bance mi nedají. jsem i v registru dlužníků.
Jsem jen nešťastná ženská, máma, která potřebuje nutně pomoc. Cítím se nesmírně trapně, poníženě. Nejsem žádná zlodějka ani podvodnice, do všeho jsem spadla ne vlastní vinou. Moje děti si nic takového nezaslouží, snaží se, pomáhají mi.
Když jsem ještě pracovala v nemocnici, měla tam děti s leukémiemi, rakovinou, jezdila s nimi na ozařování apod., vždycky jsem si říkala,. že nejdůležitější je, abychom byli všichni zdraví. Ale život mě naučil, že tomu tak není. Potřebujete také štěstí a i jiné věci..My jsme teď (alespoň doufám) zdraví všichni, ale to mi nepomůže. Jsem tak zoufalá, že vůbec nevím, co dělat dál. A na vše sama..Už snad chápu i bezdomovce, kteří se dostali do problémů ne vlastní vinou, či ty, co si vzali kvůli dluhům život. Když nemáte nikoho, kdo by Vám pomohl, je to beznadějná a zoufalá situace. Ale to vše asi pochopí opravdu jen člověk v tísni.
Já se snažím vždy všem pomáhat, naslouchat..Dětem i dospělým, i starým lidem..
Respektuji úroky, podepíši smlouvu a věřte mi, že bych nikdy nezůstala nikomu nic dlužná. To by mi mé svědomí nedovolilo. Nejsem opravdu ani podvodnice, ani zlodějka, jen nešťastná, zoufalá a nevím, jak dál.
Celý život se snažíte, máte nějaké představy, vychováte děti, pomáháte jiným a nakonec se ocitnete ne vlastní vinou někde na dně, v nouzi..A není jak dál. Jen zase záleží na tom, zda Vám někdo ochotný pomůže a podá ruku, abyste se mohl odrazit od dna:(..
Prosím moc o pomoc. Třeba víte i o někom, kdo peníze půjčuje, nebo by půjčil. Mám ale už bohužel jen 3 - 4 dny:(. Ručit můžu nějakou směnkou. Budu ráda i za částku nižší, třeba i 400 000 Kč.
Moc děkuji.


Martina / 24.05.2016

Potřebuji půjčit 250 000
Dobrý den,

Mela bych vážný dotaz potřebovala bych 250 000 je to zvláštní v 21 letech ale prožila jsem šílené osamostatnění a pak se mi začali jen sčítat dluhy a zapomenuté splátky a o2 a různé nebankovní půjčky. Budu mluvit na rovinu aby se mi ozval jen člověk, který by mi opravdu dokázal pomoci. Mám záznam v solusu exekuci nemam ale uz mi nikde nic nedají a ja bych rada sóla cela jen nevím kde začít a nemam na to každé společnosti platit x tisíc každy měsíc. Můj plat je 18 000 čistého plus dyska pracuju jako barmanka platit bych mohla tak 5000 měsíčně ale samozřejmě počkám na jakoukoli nabídku. Moc se modlím ze se někdo najde moc by mi pomohlo kdybych mohla platit každy měsíc jednu částku a mela bych jen tuto povinost moc děkuji za jakoukoli odpověď.

Hana / 23.05.2016

půjčka bez poplatků a registrů?
Dobrý den, sháním půjčku na směnku bez registrů a zástavy. Příjem mám, mohu doložit. Na konsolidaci. Prosím o konkrétní nabídky. Děkuji celá ČR
Sudy / 23.05.2016

Potrebuji pujcit 12000
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši...

Můj měsíční příjem je...

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do...

Registr...

Nemovitost k ručení...

Ručitel...

Exekuce

Dobry den,prosim vas o pujcku 12000kc.je to moc dulezite,pracuji,áe mam jednu exekuci.mam jeste brigadu a jsem schopny platit 3000 mesicne.moc dekuji,uz nevim jak dal.

Petr / 23.05.2016

Až 80 000 Kč od Providentu
Půjčka od známé nebankovní společnosti Provident Financial.

100 000 Kč na cokoli
Půjčíme i bez kontroly registru, peníze dostanete v hotovosti nebo na účet.

10 000 Kč pro každého
Půjčka opravdu pro každého.

potrebuji pujcit zitra
Dobrý den,prosim o zivotne dulezity potrebuji zitra pujcit od poctiveho a slusneho cloveka prosim najde se kdo nas zachrani mne a dceru pujci mi na dva mesice bez poplatku 15000kv

mám zájem o půjčky ve výši...

Můj měsíční příjem je...13500

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?
soukromnik
Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do...
dva mesice
Registr...
ano
Nemovitost k ručení...
nemam
Ručitel...
ne
Exekuce...
ano

leonka / 22.05.2016

pomozte prosím zachránit rodinu
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši...300 000

Můj měsíční příjem je...20000 manžel 22000

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku? soukromou osobu, která může pomoci sejde se a vyslechne a snad i pomůže

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do...6000

Registr...bohužel již ano

Nemovitost k ručení..ne .

Ručitel...manžel dcera

Exekuce...ne


MATES / 22.05.2016

1.000.000 kč na 5 let
Dobrý den

Sháním prostředky pro založení firmy která se bude zabývat provozováním hotelu s wellnes službami. Potřebná částka je 1.000.000Kč. Úvěr vrátím do pěti let od poskytnutí. Nemohu ručit nemovitostí a jsem v registru dlužníků. Veškeré poskytnuté finance budou tvořit základní kapitál společnosti.Váš úrok respektuji. Prosím pouze solidní jednání,na lamanou češtinu nereaguji a nerespektují žádné poplatky předem. Děkují za Vaše nabídky s Pozdravem Jan
Jan / 22.05.2016

10.000
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši...10.000

Můj měsíční příjem je...9000

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do...1000

Registr...

Nemovitost k ručení...

Ručitel...

Exekuce...insolvence

Jsem v insolvenci jeste 10 mesicu. Pak uz budu mit normalni vyplatu okolo 17000 ted me to tizi. Jsem samozivitelka, bydlim u rodicu a je tezjy. Kdyby byl nekdo schopny mi pujcit do 10.000 a splatka okolo 500 kc mesicne, bylo by to idealni.

lenka / 21.05.2016

Potrebuji pujcit do 100000 na splaceni nevyhodnych pujcek
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši...

Můj měsíční příjem je...

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do...

Registr...

Nemovitost k ručení...

Ručitel...

Exekuce...


Jaroslav / 21.05.2016

Potrebuji 150 000kč,
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši 150 000kč

Můj měsíční příjem je 13000kč

Chci nebankovní půjčku?

Měsíční splátka do 2500kč

Registr mám.

Exekuce mám.

Bylo by super kdyby se našel někdo kdo by to na sebe vzal, s tím že bych já to platil, vše by se vyřídilo u soudního notáře. Tak že žádné podvody. Pokud by to vyšlo tak bych s toho dal 20-30tis, Kč. když tak domluva po tel. nebo osobně.


Marcel / 20.05.2016

Potřebuji půjčit 120000
Dobrý den,
měl bych zájem a sháním půjčku 120000 na odkup družstevního bytu a koupě vybavení bytu od soukromého investora.


Viktor / 20.05.2016

Potřebuji půjčit 80 000
Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poprosit soukromého investora nebo firmu, která by byla ochotna půjčit mamince na mateřské dovolené, od tohoto září nastupuji již na plný úvazek do práce, smlouvu bych 100% doložila, místo mám zajištěné.
Vždy jsem pracovala, nikdy nebyla vedená na úřadu práce, žádné dluhy, až jsem se bohužel dostala do situace kdy bývalý manžel neunesl pracovní selhání a začal dělat jeden kopanec za druhým, pití, automaty a to bylo předtím spokojené manželství bezproblémové přes šest let, odnesla to celá rodina finančně, do teď je snad ještě šest pohledávek o kterých jsem nevěděla a musím to bohužel zaplatit já.
Omlouvám se za románové psaní, banky vůbec nezajímá osobní příběh jelikož mají pevný řád jako ostatní to chápu, co nechápu, když se dívám někomu do očí, popisuji svůj příběh,že mám dvě děti, astmatického syna, holčičku se zrakovým postižením, dělám po nočních v pekárně kde je dřina a ráno se starám o děti, jinak nemůžu , aspoň že od září nastoupím na normální místo, jelikož syn už bude mít přes dva roky a můžu na HPP, teď musím brát to co je, vše jsem dotyčnému řekla, vzal si peníze a jsem okradena o osm tisíc a napodruhé jen čtyři tisíce, proto prosím pozor na firmu : KELL CROOS LIMITED ( zneužité jméno stavební firmy v Británii ) a dále EVPE GROUP sro.
Neumím v tom chodit, měla jsem našetřeno, nikdy by mě nenapadlo jakou cestou budu muset řešit obtíže.
Vím, že sem může napsat každý co chce, jsem opravdu pracovitá maminka od dvou dětí která potřebuje pomoct, zaručuji pravidelné splácení, jen nevím koho oslovit

Děkuji Vám, s přáním pěkného dne

Ela


Elena / 19.05.2016

Výhodná nebankovní půjčka ručená nemovitostí
Půjčíme již od 50 tisíc do 1,88 mil. Půjčka je ručená nemovitostí.

Půjčte si až 166 000 Kč
Proficredit vám vyřídí výhodnou nebankovní půjčku až 166 tisíc korun...

Peníze pro každého: 3000 Kč na 45 dní
Opravdu dostupná půjčka, splatnost je možné prodloužit.

25000kč
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši 25000kč

Můj měsíční příjem je 20000kč

Nebankovní,soulromou půjčku

Požadovaný úrok do 15%

Měsíční splátka do 2000kč

Registr ano

Nemovitost k ručení ne

Ručitel ne

Exekuce ne


josef / 19.05.2016

potřebuji investora
Dobrý den,
Mam nápady, avšak ke zrealizování potřebuji investora,nemám ručení nemovitostí,ale mohu poskytnout jiné garance.Nechci rozebírat podrobněji o jaké produkty jde,protože nemám na to peníze, ale nejsou na našem trhu a zatím nevím o nějakém trhu v EU. Jsem 100%přesvědčený,že tyto produkty koupí jak dívky od puberty, tak ženy, muži po 35. Přítelkyně i její kamarádky prohlašují po vyzkoušení, že to bude doslova "bomba na trhu" byla by velká škoda toho nevyužít. Měsíčně by hrubý obrat mohl činit i několik milionů z necelé několik set tisícové investice. Pokud by jste měl zájem, ozvěte se.
Děkuji za odpověď.

Patermann Ivo

ivo / 19.05.2016

Potrebuji pujcit 260000
Dobrý den,dostala jsem se do tizive financni situace diky sve duvere k jine osobe,ptrebovala bych pujcit 260000 nejlepe na smenku od soukromeho investora.Muj mesicni prijem je 12000 pracuji ale nemohu dolozit prijem a jeste jsem v ID.Měsíční splátka do.4000

Nemovitost k ruceni

Ručitel.ne

Exekuce.castecne splacena.


Svetlana / 18.05.2016

stop vsem podvodnikum co dostavaji lidi do jeste vetsich finacnich problemu diky poplatkum predem
Jsme tým kterým došla trpělivost na ty podvodne zprostredkovatele a další srace kteří vybírají poplatky předem od lidi!Řešíme to už po svém a tvrdě!Když mají tito parchanti povahu aby dostávali lidi do jeste vetsich finančních problemu a neumí pomoct je třeba těmto úvěrovým podvodníkům trochu rozhodit kosti aby si uvědomili bolest!Vyzývám všechny neplatte žádné poplatky předem a hlavně nejednejte ze zprostredkovateli to je další úvěrová verbes!!Určitě nás kontaktujte když budete mít osobní schůzku s člověkem kterému máte zaplatit poplatek nebo vrátnou kauci.Je třeba se s těmito šmejdy setkat aby jsme jim to řádně vysvětlili a vy nepřišli o své peníze!Zákony hrajou pro tyto šmejdy tak jsme to vzali do svých rukou a pomalu ale jistě je třeba tyto šmejdy smést z povrchu zemského.Když se takový šmejd posadí na inv.vozík uvědomí si jak ublizoval lidem.Když budete mít ze smejdem schůzku napište půjdeme s vámi.A nikdy neplatte nic na účet a už vůbec ne přes sázku terminál!!!


denser / 16.05.2016

350000,-
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši 350 000,-

Můj měsíční příjem je 15 000,- cisteho

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?

Požadovaný úrok do 15%

Měsíční splátka do 5 000,-

Registr nevím.

Nemovitost k ručení, možno po koupi bytu.

Ručitel není.

Exekuce není.


Alena / 15.05.2016

pujcka na podnikani
Dobrý den sháním solidního investora který by poskytnul úvěr 1.700 000kc.Je to zaucelem podnikání otevření restaurace.Nemám žádnou nemovitost na ručení.Úvěr bych žádal se splatnosti 240 měsíců s měsíční splátkou do 9500kc.
Hledám opravdu solidního investora bez poplatků předem!Výběr poplatků předem je podvod a i ja jsem naletěl zaplatil ale úvěr nedostal.A taky nechci ať se mi.ozývají podvodníci z nigérie kteří slibují ze po zaplacení poplatků bude úvěr vyplaceny co není pravda.
Pozor na KELVINA LUISE je to nigerejska podvodnicka svině!!!!


marv / 14.05.2016

Pozor na podvodníka
Dobrý den,potřebuji půjčku 300000,- na konsolidaci. Chtěla bych poprosit nějakého opravdu solidního soukroméno poskytovatele. Prosím bez poplatku. V bankovním či nebankovním sektoru nedostanu půjčku.
Předem za nabídky děkuji.
Dále bych chtěla upozornit na podvodníka pana Jana luksch - jan.luksch@centrum.cz
Pavla / 13.05.2016

Kdo pujci 550000 nez se proda RD
Dobry den.
Kdo pujci 55000,-kc do doby nez prodame nemovitost.Specha. Dluh vratime napr. z kupni ceny. Resp. z kupni smlouvy na vas ucet od kupujiciho cca 3900000,-Kc.
Dle dohody respektujeme navyseni. Nez se dum proda splaceli bychom dle dohody. Vse smluvne dle dohody.
Dekuji za nabidky.
Jsem v registru.
dosrubu@gmail.com
Martin

Martin / 12.05.2016

Sloučení půjček do 600 000 Kč
Chcete lepší splátku? Konsolidujte své půjčky.

Homecredit - 10 000 až 200 000 Kč
Vyřídíme vám půjčku až do 200 000 Kč, bez ručitele a bez zástavy.

50000
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši...50000KC

Můj měsíční příjem je...21000KC

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?COKOLIV

Požadovaný úrok do...11:05.2016

Měsíční splátka do...11:06.2016

Registr...ČISTÝ

Nemovitost k ručení...NEEE

Ručitel...NEEE

Exekuce...NEEE


ERIKA / 11.05.2016

Potřebuji půjčit 100 000 Kč
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši...100 000 Kč

Můj měsíční příjem je... 15000 Kč

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku? Nebankovní

Požadovaný úrok do... 10%

Měsíční splátka do... 2500 Kč/měsíc

Registr... bez náhledu do registru

Nemovitost k ručení... chci bez

Ručitel... bez ručitele

Exekuce... exekuci nemám

Děkuji za nabídky. Nutně potřebuji peníze, ale banky mi jej nechtějí půjčit, prý nemám dostačující příjem, ale přitom mám jen čistě pro sebe 15 000 kč.


Baraba / 10.05.2016

potřebuji pujčit 50000Kc
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši...50000Kc.

Můj měsíční příjem je...22000Kc

Chci nebankovní půjčku?

Požadovaný úrok do akceptuji.

Měsíční splátka do...4000Kc

Registr...mám.

Nemovitost k ručení...nemám.

Ručitel...nemám

Exekuce...nemám.

Prosím někoho kdo mi opravdu muže pomoct a pujčit,bez poplatku předem.Mám více pohledávek.Jsem ve velmi složité finanční situaci.Touto částkou si dám vše dohromady a budu moct splácet jen jeden závazek.Ale společnost od Proficreditu a TommyStachy mi ani nenabízejte.Snad se najde opravdu někdo solidní a dokáže mi pomoct.Předem děkuji za případné nabídky.
Ivana / 10.05.2016

Potřebuji súrne půjčit 12000kč
Dobrý den. Mám zájem o půjčku 12000kč. Som slovenka pracujuca v ČR. Nemam tu ani trvaly ani prechodny pobyt, nemam cesky OP a ani ceske rodne cislo. Najde sa tu niekto kto mi moze pomoct a pozicia 12000. Splatky tak na 4-6mesiace. Bez zasielania penazi vopred.
Pekne dakujem.

Viera / 10.05.2016

Půjčka 50-100 tis.
Sháním půjčku 50-100 tis. na dobu max 2 let,bez poplatků předem,s možností předčasného splacení,řádná smlouva,pravidelné měsíční splátky,nejlépe od soukromníka. Jsem OSVČ,příjem mohu dokázat. Exekuci ani insolvenci nemám.
Kary / 9.05.2016

30 000
Dobrý den je zde straně poskytovatelů pujcek zatím jsem oslovil celkem dost společností institucí i soukromích poskytovatelů a nikde se mi nepodařilo půjčku získat proto mám otázku proc zde nabízíte pujcky když vlastně peníze nepujcite bud chcete poplatek předem což je blbost a nebo si najdete nějaký problém proc peníze nejde půjčit. Děkuji za přečtení na shledanou

Petr / 6.05.2016

Potřebuji pomoc a spěchá to
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši 30000kc

Můj měsíční příjem je 30000kc

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku? Nebankovní půjčku

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do 2000-3000kc

Registr nepsat do registru

Nemovitost k ručení nemám

Ručitel nemám

Exekuce nemám


Lenka / 6.05.2016

Potřebuji půjčit 55000
Dobrý den,


Jsem student Obchodní Akademie v Chomutově již 3 rokem. Ano, teď si řeknete, že jsem student, takže bych neměl mít nějakej extra příjem, spíš skoro žádnej, ale mám celoroční brigádu v obchodním řetězci Tesco, a na můj bankovní účet mi chodí měsíčně 2000. nemám žádné výdaje kromě

Nemám jak dokázat příjem.

Chtěl bych si půjčit 50000 až 55000. měsíční splátku 1000,- ( 70-80 splátek ) s možností předběžného úplného vyplacení dlužné částky.

Peníze bych chtěl využít na pořízení motocyklu a koupě výbavy.
Bydlím v naší vlastní nemovitosti s matkou ( byt )


Byl bych moc rád, kdyby jste mohli zvážit mou poptávku a odpověděli na email nebo na tel. 736631311

Předem děkuji za nabídky

S pozdravem


Petr XXXXpetr / 5.05.2016

potřebuji půjčit 500 000,-
Dobrý den,,
potřebuji půjčit 500 000,- Kč na konsolidaci. Mám zájem o nebankovní půjčku, nejlépe však o půjčku od soukr.investora.
mám zájem o půjčky ve výši...500 000,-

Můj měsíční příjem je...35 000,-

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku? nebankovní

Požadovaný úrok do...15%

Měsíční splátka do... 10 000,- Kč

Registr... ano

Nemovitost k ručení...ne

Ručitel...ne

Exekuce...ne


tena / 5.05.2016

Půjčka na konsolidaci
Dobrý den,
mám zájem o půjčky ve výši 20000,-.
Jsem invalidní důchodce a mám velký problém získat nějakou půjčku. Dostal jsem se do kolotoče s malými půjčkami a již nevím jak z kola ven. Prosím, nejlépe soukromou osobu o půjčku, nechci bankovní či nebankovní. Poplatky předem neplatím, již jsem se několikrát doběhl. Pište jen opravdoví poskytovatelé.
Požadovaný úrok respektuji
Měsíční splátka do 4000,-
Nemovitost k ručení nemám.
mvzvp@centrum.cz


Michal / 5.05.2016

potrebuji pujcit 40000kc
Dobrý den,Prosim najde se tu nekdo kdo mi muze pujcit 40000kc.Prijem mam 21000kc
Splacet mohu do 5000kc.Registr mam, exekuci ne.Prosim o pomoc


Ivana / 4.05.2016

prosim o pomoc
dobry den,bohuzel vlastni vinou jsem se dostala do tezke zivotni situace,prosim nasel by se nekdo,kdo by pujcil tricet tisic..jsem v hlavnim pracovnim pomeru..momentalne mam exekuci na tricet tisic..specha dekuji predem za nabidky


jana / 4.05.2016

Potřebuji půjčit 40 000kč
Dobrý den,
mám zájem o půjčky ve výši 40 000kč
Můj měsíční příjem je 14500kč
Chtěla bych nebankovní půjčku, s měsíční splátkou do 4000kč
bez doložení příjmů.
Předem děkuji za odpovědi

Nikola / 4.05.2016

potřebuji půjčit 400000
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši 400000..

Můj měsíční příjem je20000..

Chci bankovní nebo nebankovní půjčku?nebankovní

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do5000...

Registr..ano.
ne..
ne.

Exekuce..ne.


Vlasta / 4.05.2016

Pomoc potřebuji
Dobrý den,potřebuji pomoc v bance me nechtej pujčit jsem v regisrtu a dostal jsem se do dluhu. Mužu splacet 3-7 tisic. Zadne poplatky predem! Dekuji za pomoc.

Michal / 2.05.2016

Potřebuji půjčit 50-150 000,-
Dobrý den,

mám zájem o půjčky ve výši...150 000,-

Můj měsíční příjem je...19000

Chci nebankovní půjčku

Požadovaný úrok do...

Měsíční splátka do...5000

Registr...ano

Nemovitost k ručení...ne

Ručitel...ne

Exekuce...ne


Daniel / 2.05.2016

hledam
Dobry den scháním pujčku 40 OOO-50 000 kc .jsem zaměstnán .MÁM INSOLVENCI .tak proto nikdo my nepujci .zadne popladky predem.dekuji SPECHA nemam ruceni

Jiri / 1.05.2016

Prosba
Dobrý den,

potřebovala bych půjčku ve výši..500000Kč.Chci zkonsolidovat své nevýhodné úvěry.Můj měsíční příjem je.20000Kč.
Pokud možno soukromý investor.
Měsíční splátka je možná cca 6000Kč
Registr ano, exekuce ne. Prosím bez poplatku předem, již jsem naletěla.
Děkuji


Hana / 29.04.2016

1

Zde je každému umožněna bezplatná poptávka půjčky, pokud tedy potřebujete půjčit a zatím jste nemohli najít vhodnou nabídku právě pro vás, možná budete mít štěstí zde, doporučujeme vám využít inzerce půjček poptávky, další možností využití je hledání vhodných klientů pro zhodnocení vašich volných finančních prostředků.